Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

První třída  V první třídě to bylo super bylo nás tam šest a byly jsme velcí kamarádi ale strašně moc nás tam rozdělovala Viky ta byla namyšlená a arogantní,

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "První třída  V první třídě to bylo super bylo nás tam šest a byly jsme velcí kamarádi ale strašně moc nás tam rozdělovala Viky ta byla namyšlená a arogantní,"— Transkript prezentace:

1

2 První třída

3  V první třídě to bylo super bylo nás tam šest a byly jsme velcí kamarádi ale strašně moc nás tam rozdělovala Viky ta byla namyšlená a arogantní, chtěla aby jsme byly rozděleni na dvojičky na hezký a ošklivý neměla jsem ji ráda…

4 Druhá třída

5  K nám do třídy přišel nový žák Michal Mareš zapadl rychle protože Dominik byl sám mezi 5. dívkami.  Často jsme chodily ke mně koukat se na zvířátka na kozy, králíky, pštrosy, čínské prase a mnoho dalších. Nejlepší bylo k nám jít když jsme měli kůzlátka.

6 Třetí třída

7  Ta byla taky super jeli jsme na kolech do Všestud, Okořína a pak na rybník ve Strupčicích si smočit nohy.

8 Čtvrtá třída

9  To k nám přišel Jirka byl postižený a strašně nás provokoval a byl nepříjemný.  Neustále jsme chodily ke mně se dívat na zvířátka.  A zvířátka jsme měli i ve třídě protože k nám neustále létali čmeláci a vosy, do školy jsme si přinesli vlastní zvířátka králíky a morčata.

10 Pátá třída

11  Byly jsme hodně smutní že jsme dostali na poslední rok jinou pani učitelku než tu kterou jsme měli od první do čtvrté třídy.  Přišla nová žákyně Dominika kterou jsme nemohly přijmout

12 Šestá třída

13  Přešli jsme na druhý stupeň a měli jsme novou pani učitelku p. uč Kotalíkovou  Byla strašně super  Na druhý stupeň jsme zapadli rychle a byli jsme nejmenší třída a pořád jsme.

14 Sedmá třída

15  Přistoupil Tonda a dostali jsme novou p. uč Mezkovou protože oblíbená p. uč Kotalíková odešla.  Tonda zapadl rychle on je moc náladový a občas nebezpečný.

16 Osmá třída  Nyní jsme v osmé třídě.  Osmou třídu naplnují tito lidé:Martina Mesteková, Kristýna Koubíková, Nikola Niklová, Nicole Čmejlová, Dominika Hrubešová, Karolína Horová, Tomáš Vondráček, Tonda Frydrych, Robert Vašíček, Dominik Horváth  V osmé třídě je nás 10 lidí.


Stáhnout ppt "První třída  V první třídě to bylo super bylo nás tam šest a byly jsme velcí kamarádi ale strašně moc nás tam rozdělovala Viky ta byla namyšlená a arogantní,"

Podobné prezentace


Reklamy Google