Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

My od 1. do 6. třídy Náš první den ve škole!,,DOKONALÁ PARTA“ na Svahové.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "My od 1. do 6. třídy Náš první den ve škole!,,DOKONALÁ PARTA“ na Svahové."— Transkript prezentace:

1 My od 1. do 6. třídy Náš první den ve škole!,,DOKONALÁ PARTA“ na Svahové

2 V první třídě Štěpánka Dvořáčková Kristýna Pěnkavová Šárka Szybakowska Jan Vavruška Jan Abraham Nikola Levická Iveta Kejřová Naše první společná fotka od pana fotografa.

3 V druhé třídě Akademie 2007, kde jsme se učili tvrdé, měkké a obojetné souhlásky. Zoopark Chomutov, kde jsme se byli koukat na zvířátka, která se nám moc líbila.

4 Ve třetí třídě Ve třetí tříde jme byli v ZOO Praze. Všichni, kteří byli na Noci s Andersenem dostali řád, který si odnesli domů. Drak napsala Nikola Levická Dráčku, dráčku kam letíš? Letím, letím čím dál výš. Letím tam co sluníčko. Nesu mu tam psaníčko. Pentle vlají na ocasu. Psaní milé s sebou nesu. Listí padá, dráček létá. Ohlašuje konec léta. Tuto hezkou básničku vymyslela Nikča k týdnu draků.

5 Ve čtvrté třídě Zpívání v kostele- to je všem vždy zima, ale rodičům se naše vystoupení líbí. Na akademii 2009 jsme zpívali o tom, jak se žije v 16. století a všichni jsme byli oblečení v dobovém oblečení. Některé holky cvičily gymnastiku a na této fotce děláme všichni most, který jsme se na gymnastice naučily.

6 V páté třídě Sněhohraní, kde jsme se všichni vyřádili se sněhem a použili i barvy na obarvení sněhu. Skončili jsme s naší eskymáckou vesnicí spečnou krajinou a zvířaty na 4. místě SUPÉÉR!!! Povídání o zdravé výživě a poté ochutnávání toho co jsme určili za zdravou výživu.

7 V šesté třídě Masopust: nejdříve jsme soutěžili a hráli hry v našem oblečení. Pak jsme se šli najíst a hlavně převléknout do masek, které jsme si připravili a v tělocvičně jsme se ukazovali porotě, která vybrala nejlepší masku každé třídy.

8 Svahová 2010 Na této fotce hrajeme hru, která se nedá hrát uvnitř v domě. Tady podepisujeme našich 5 pravidel, kterými se máme řídit a máme jevyvěšené ve třídě fyziky a chemie. Ve společenské místnosti.

9 Jsem ráda že jsem v této třídě a mám svoje spolužáky ráda. Tady jsme v páté třídě. Autor: Kristýna Pěnkavová


Stáhnout ppt "My od 1. do 6. třídy Náš první den ve škole!,,DOKONALÁ PARTA“ na Svahové."

Podobné prezentace


Reklamy Google