Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Společnost byla založena v r. 1992 v Ostravě se zaměřením na poskytování služeb ve stavebnictví. Dnes působíme na celém území České republiky a také u.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Společnost byla založena v r. 1992 v Ostravě se zaměřením na poskytování služeb ve stavebnictví. Dnes působíme na celém území České republiky a také u."— Transkript prezentace:

1

2 Společnost byla založena v r. 1992 v Ostravě se zaměřením na poskytování služeb ve stavebnictví. Dnes působíme na celém území České republiky a také u našich sousedů (Slovensko, Rakousko, Německo atd).

3

4

5

6 Filinger – Liberec Uniron – Litultovice Vítkovice – Ostrava DPV Engieering – Hranice Energoaqua Opravny a strojírny – Krnov Ferrit - Frýdek Letasol – Kunovice Tawesco – Tatra Kovo Group Tajga Cargo – Brno ŽPSV – Litice PF Plasty – Chuchelná KSR – Opava Arako – Opava Plk.Rajmunda Prchaly – Ostrava Strojírny – Chropyň Železárny – Třinec a další realizace - Posad, JZD, Aspec, 3,4 mil. 3 mil. 11 mil. 1 mil. 9,5 mil. 3 mil. 1,6 mil. 2,1 mil. 10,5 mil. 0,7 mil. 3,5 mil. 1,8 mil. 1,5 mil. 0,7 mil. 1,8 mil. 0,5 mil. 1 mil. 0,7 mil. SSÚD …… atd

7 Firma se od počátku své činnosti se zaměřila na rekonstr. střech, světlíků a práci s polykarbonátem

8 Požadavky investorů nás přiměly, poskytovat kompletní práce tzv. práce na klíč, tudíž jsme připojili k rekonstr. světlíků,střešních plášťů i fasády, opláštění, prosklení stěn polykarbonátem atd

9 Při realizacích střech rovných, nebo mírně sklonitých používáme fólie, posypové pásy, sendvičové panely, nebo trapézový plech

10 Velmi oblíbenou používanou technologií je střešní fólie. Její výhodou je výrazně menší váha, což je žádoucí hlavně u starších budov, dále její větší odolnost proti vlivu vody při nulových spádech střechy.

11

12 Dobře utěsněná a zateplená střecha, spolu s opravenými světlíky, dokáže snížit tepelné ztráty až o 60%.

13 Měníme stávající ocelové světlíky za nové (celohliníkové konstrukce s výplní polykarbonátem) U sedlových světlíků starší výroby dochází velice často k rozpraskání výplně z drátoskla, které samo o sobě má příliš vysoký koeficient tepelné prostupnosti. Tím dochází k obrovským tepelným únikům a zbytečně velkým nákladům na topení

14 Do světlíků rovněž montujeme ventilační křídla otvíraná buď mechanicky, nebo pomocí elektromotorů Na základě našich zkušeností doporučujeme opatřit ventilace vedle elektromotorů také ústřednou a čidlem vítr – déšť. Čidlo se umístí na střeše a na základě detekce dešťových kapek nebo silnějšího větru, automaticky ventilační křídlo uzavře.

15 Dalším systémem odvětrání jsou ventilační turbíny. Ukazuje jako praktickým řešením odvětrávání průmyslových prostor. Ventilační turbíny mají velmi dobré výkonnostní parametry. Pro zimní období opatřujeme turbíny mechanickou klapkou, která průtok vzduchu a únik tepla max. omezí.

16 Polykarbonát je rovněž vhodným materiálem k prosklení svislých stěn. Polykarbonátové desky různé tloušťky v současné době často nahrazují dříve používané kopility a drátoskla ve svislých stěnách.

17 Často se stává, že se staré kopility a drátoskla se uvolní a tím ohrožují bezpečnost. Výměnou drátoskla, nebo kopilitů za polykarbonát se objekt zateplí, prosvětlí a dojde k odlehčení stěn.

18 Opláštění u průmyslových objektů je prováděno zejména použitím trapézového plechu, nebo sendvičových panelů

19 Fa PONDUS, plk. R. Prchaly 4479/26, 708 00, Ostrava Tel: 603 519 519 E-mail: pondus@pondus.cz www.pondus.cz


Stáhnout ppt "Společnost byla založena v r. 1992 v Ostravě se zaměřením na poskytování služeb ve stavebnictví. Dnes působíme na celém území České republiky a také u."

Podobné prezentace


Reklamy Google