Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Rovniny 45/1116, Hlučín 748 01 Sídlo společnosti.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Rovniny 45/1116, Hlučín 748 01 Sídlo společnosti."— Transkript prezentace:

1 Rovniny 45/1116, Hlučín Sídlo společnosti

2 Produkty Světlíky Střechy Odvětrávání Opláštění a větrané fasády
Polykarbonátové stěny Zastřešení, markýzy SDK výrobky, revizní dvířka Trhací barevné nýty, šrouby Polykarbonátové desky, plexisklo

3 Kooperace vznikla na základě oboustranné spolupráce, pro důraznější realizační sílu na trhu v rámci udržení tradic. Rodinný podnik začal vznikat v roce 1993 jako OSVČ. Svým působením na trhu získával zkušenosti a reference spokojených investorů. Tímto se podnik transformoval na středně velkou stavební společnost, která si postupně tvořila historii pod názvem  A.T.Y.P. Group, s.r.o. Společnost si úspěšně budovala své místo na trhu. Avšak obchodní politika některých společností a platná legislativa bohužel umožňují nestandardní chování v souvislosti se svými závazky za provedenou práci. Tento trend zasáhl nepříjemně i naši společnost.  Ani v takové situaci jsme však nepodlehli zažitým (zlo)zvykům našeho podnikatelského prostředí a řešili jsme ji vyhlášením tzv. „reorganizace“. Připojením dalšího společného rodinného podniku pod názvem SEADON, s.r.o. došlo ke stabilitě a rozšíření podnikatelské činnosti. V rámci pokračování historie a zkušeností včetně rozšíření sortimentu, výroby a montáže nových produktů se prohloubila spolupráce dvou samostatných společností se společným obchodním a výrobním zázemím. Obecně vzato, kooperace je síla realizace a kvalit tvořící synergii pro udržení tradic a záruk.

4 Čestné prohlášení Čestně prohlašujeme, že od roku 2009 spolupracujeme, kdy se společným úsilím podílíme na získávání zakázek. V případě získání zakázky rozhodujeme o provedení realizace (po technické i po výrobní stránce) společně a nerozdílně. Z těchto důvodů se obě společnosti dohodly na společném užívání referencí. Za společnost A.T.Y.P. group, s.r.o. Rostislav Kloss Lubomír Teichmann jednatelé společnosti Za společnost SEADON, s.r.o. Ing. Petr Dohnal jednatel společnosti

5 Jsme držiteli certifikátů

6

7 R e f e r e n c e FNsP Ostrava-Poruba VŠB-TU Ostrava-Poruba
Biocel Paskov a.s. Meopta-optika s.r.o. Přerov CARGO LEASING a.s. Brno Volta real a.s. Praha MASSAG a.s. Bílovec Brněnské výstaviště a.s. VVT Vítkovice Válcovna trub a.s. PF PLASTY CZ s.r.o. Chuchelná Böhler Uddeholm Slovakia Martin Ostroj, a.s. Opava Modikov s.r.o. Hulín MSA a.s. Dolní Benešov Strojírny Kalinowski s.r.o. Krnov Eurostav s.r.o. Liberec Linea a.s. Nivnice Jiří Posad-Posad-tech-montage Val.Meziříčí Homola a.s. Ostrava-Kunčičky TONAK a.s Nový Jičín TERCIA s.r.o. Žilina J.A.P. spol. s r.o. Přerov TAKENAKA EUROPE GmbH PANAV a.s. Senice na Hané Česká Zbrojovka a.s.Uherský Brod MAGNETON a.s. Kroměříž Daniferra s.r.o Uherský Brod TI Automotive systems s.r.o. Jablonec nad Nisou ŽDB a.s. Bohumín TAWESCO s.r.o. Kopřivnice Město Opava Mora Morávia a.s. Mariánské údolí Třinecké železárny a.s. Třinec LETASOL s.r.o. Kunovice POCLAIN HYDRAULICZ s.r.o. Brno apod.

8 R e f e r e n c e větraných fasád
VŠB-TU Ostrava-Poruba - FEI Integrované bezpečnostní centrum Ostrava OC Rýnovka Jablonec nad Nisou Řízení letového provozu Praha Univerzitní Kampus Brno Omnipolis Bratislava Aupark Žilina Porsche Praha Rezidence Koruní Škoda Mladá Boleslav Lanovka Větruše-Ústí nad Labem VUT Brno Rezidence Jeseniova Praha Bytový komplex Viktoria Bratislava EGP Uherký Brod Finanční Úřad Valašské Klobouky BMW Bychl, Vestec Bytový dům Karpatia Bratislava Bytový dům Strakonice Ingeteam Ostrava Školící centrum Nutrend, Olomouc Rezidenční Vila Krpálek MSH Havířov STK Ostrava OC Karolina Ostrava apod.

9 Společnost se od počátku své činnosti zaměřila hlavně na práci s polykarbonáty, např. výrobu a opravy světlíků.

10 Měníme stávající ocelové nosné konstrukce za nové (celohliníkové obloukové systémy).
U sedlových světlíků starší výroby dochází velice často k rozpraskání výplně z drátoskla, které samo o sobě má příliš vysoký koeficient tepelné prostupnosti. Tím dochází k obrovským tepelným únikům a zbytečně velkým nákladům na topení v halách nebo jiných objektech.

11 Provádíme montáž odvětrávání pomocí ventilačních křídel opatřených elektromotory za rozdílných zdvihů mechanickými táhly nebo pomocí ventilátorů. Na základě našich zkušeností doporučujeme opatřit ventilace vedle elektromotorů také ústřednou a čidlem vítr – déšť. Čidlo se umístí na střeše a na základě detekce dešťových kapek nebo silnějšího větru, případně sněžení automaticky ventilační křídlo uzavře.

12 Montáž samočinných ventilačních turbín, které prokazují velmi vysoké odvětrávací schopnosti.

13 Jako jedni z mála v České republice máme naše světlíky certifikované ve státní zkušebně stavebního inženýrství .

14 Polykarbonát se využívá k prosvětlení a zateplení zimních stadionů, sportovních hal, tělocvičen, ale i dílen nebo provozních hal. Kromě prosvětlení budov, zateplení výrobních prostor a tím snížení nákladů na tepelnou energii, zde hraje významnou roli rovněž odlehčení často stárnoucích objektů a za použití vrchních krycích hliníkových profilů také vnější bezúdržbovost. Rovněž na stěnách je možno vytvořit odvětrávání dle představ zákazníka.

15 modifikované asfaltové pásy
Požadavky investorů nás přiměly připojit k realizacím, rekonstrukcím a výrobě světlíků, rovněž realizace a rekonstrukce střešních plášťů.

16 Naším cílem jsou opravy střešních plášťů na průmyslových objektech, tedy se zaměřením na rovné střechy nebo střechy s mírným sklonem. Používáme materiály k pokrytí těchto střešních plášťů jako jsou sendvičové panely, trapézové plechy, posypové pásy nebo fólie. Jednou z již zmíněných technologií je použití posypových pásů, které se buď natavují jako další vrstva na stávající střešní plášť nebo se odstraňuje celá stávající skladba střechy a montují se nové vrstvy.

17 Mezi další činnosti, kterými se zabýváme patří rekonstrukce a výroba opláštění budov včetně zateplování a výměny oken. Zaměřujeme se hlavně na výrobní a kancelářské prostory. Opláštění se řešilo za pomoci závěsného celohliníkového systému REYNAERS, belgické výroby.

18 Dodáváme opláštění z cementovláknitých desek typů Cembonit, Silbonit, Eternit, Swispearl, Cemvin.
Opláštění je tvořeno obkladem z cementovláknitých desek systémem viditelného nebo neviditelného kotvení. Barevné provedení je provedeno dle požadavku zákazníka.

19 Na opláštění kancelářských prostor jsme použili izolační vaty a trapézový plech.

20 Kazetový bondový obklad spára 15 nebo 20 mm.

21 Kazetový bondový obklad lze provézt také jako zakružený, či perforovaný.

22 Bondový obklad z rovinných desek lze provézt také pomocí viditelného či neviditelného kotvení.

23 Provětrávaný plášť z kompaktních desek Fundermax, Trespa, Parklex.

24 Realizujeme i jiné typy provětrávaných plášťů.
Mnoho dalších referencí získáte na

25 TRHACÍ BAREVNÉ NÝTY A ŠROUBY Dodáváme trhací barvené nýty s velkou hlavou (d2 = 16mm) složení hliník/nerez dle Vámi požadované barvy RAL. Nýty jsou barveny pomocí speciálních barev splňující požadavky větraných fasád, balkónů, a.j. Trhací nýty jsou převážně dodávány jako vícesvěrné. Dle dohody mohou být nýty dodány jiných rozměrových řad.

26 VÝROBA SDK REVIZNÍCH DVÍŘEK S MIKROSPÁROU A OSTATNÍ PREFABRIKÁTY DLE DOHOD BEZ PŘERUŠENÍ PAPÍRU

27 V případě bližších informací se obraťte na. tel. : +420 595 044 507
V případě bližších informací se obraťte na tel.:  


Stáhnout ppt "Rovniny 45/1116, Hlučín 748 01 Sídlo společnosti."

Podobné prezentace


Reklamy Google