Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Novinky ve službách a aktuální trendy v činnosti realitního portálu HyperReality.cz (Irina Hovhannisyan) Prezentace společnosti HyperMedia, a.s. a představení.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Novinky ve službách a aktuální trendy v činnosti realitního portálu HyperReality.cz (Irina Hovhannisyan) Prezentace společnosti HyperMedia, a.s. a představení."— Transkript prezentace:

1 Novinky ve službách a aktuální trendy v činnosti realitního portálu HyperReality.cz (Irina Hovhannisyan) Prezentace společnosti HyperMedia, a.s. a představení činnosti realitního portálu HyperReality.cz

2 CO PŘEDSTAVUJEME? HyperMedia, a.s. v současné době provozuje již 28 internetových projektů. Jedním z nejúspěšnějších projektů je realitní portál HyperReality.cz, který funguje na webu od roku 2007 a projekt HyperInzerce.cz, která funguje od roku 2003. Patří k TOP nejnavštěvovanějším realitním serverům v ČR. Obsahuje přes 130 000 nemovitostí a přes 3 900 realitních kanceláří, developerských a oborově spřízněných společností. Návštěvnost je 216 000 lidí měsíčně s více jak 1 000 000 zhlédnutí.

3 Možnosti prodeje nemovitostí: Exportování nabídky RK na HyperReality.cz a zároveň HyperInzerce.cz Součástí služby je zasílání poptávek a nabídek z Vašeho regionu. Ročně rozešleme více jak 6500 poptávek nabídek! Průměrná návštěvnost HyperRealit a realitní rubriky HyperInzerce je 362 000 uživatelů měsíčně ! Nemovitosti naleznou uživatelé i na oborovém portále HyperBydleni.cz Podporujeme většinu realitních můstku k exportu nemovitosti. Podporujeme SEO optimalizaci a využíváme tisíce klíčových slov na vyhledávačích (Google.cz, Seznam.cz).

4 NOVINKY ve službách realitního portálu HyperReality.cz Spuštění nového designu, který výrazně přispěl k lepší přehlednosti databáze realit a k vylepšení uživatelského komfortu našeho portálu. Upravený nový ceník výhodný i pro menší realitní kanceláře.

5 Nová funkce „street view“, - při hledání nemovitosti reálně zobrazí konkrétní adresu na mapě. Sekci TOP makléři, která zahrnuje seznam všech makléřů, které je možno hodnotit a tím tak poskytnout ostatním uživatelům obrázek o jejich kvalitách. K nemovitostem lze přiřadit samostatného makléře včetně fotografie. Možnost vložení 3D prohlídky u každé nemovitosti.

6 Nově doplněná funkce v menu „výměna“ a rozšíření kategorie „Dražby“ a „Nemovitosti v zahraničí“ Nově export nemovitosti na slovenský realitní portál HyperReality.sk Detailní měření statistik u realitních kanceláří. -Kliky na www -Klik na Email -Zasílání Poptávek -Detail zobrazené RK -Zobrazení nemovitosti -Počet odpovědí přes formulář -A mnoho dalších---

7 Díky projektu HyperInzerce.cz a její masivní expanze do zahraniční a propojenosti s HyperReality mohou exportovat na níže uvedené zahraniční servery: Jak mohou oslovit RK zahraniční klientelu ? www.giperobyavleniya.ru www.hyperabjavy.by/ www.hyperanzeigen.de/ www.hyperanzeigen.at www.hyperanzeigen.ch www.hyperclassifieds.com/ www.hyperclassifieds.co.uk/ www.hiperilan.web.tr/ A mnoho dalších…

8 Meziroční nárůst na HyperReality v počtu nemovitosti je o 33 %. ! Meziroční nárůst v počtu RK o 46 %.

9 Připravujeme do konce roku 2011 Verze HyperReality.cz mobilní telefony s operačním systémem od apple a mobily s androidem Verze HyperReality.cz pro iPad

10 ZÁVĚREČNÉ POZVÁNÍ Na závěr je mi ctí Vám oznámit, že od letošního října můžete nalézt naší společnost v objektu POLYGON HOUSE v Praze na Pankráci. Budeme se těšit na možnost vzájemné spolupráce a jste srdečně zváni!

11 Děkuji Vám za pozornost. Irina Hovhannisyan


Stáhnout ppt "Novinky ve službách a aktuální trendy v činnosti realitního portálu HyperReality.cz (Irina Hovhannisyan) Prezentace společnosti HyperMedia, a.s. a představení."

Podobné prezentace


Reklamy Google