Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

WWW.SEZNAM.CZ Školení internetového vyhledávače. Co je to internetový vyhledávač aplikace na internetu,která dokáže podle klíčového slova najít internetovou.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "WWW.SEZNAM.CZ Školení internetového vyhledávače. Co je to internetový vyhledávač aplikace na internetu,která dokáže podle klíčového slova najít internetovou."— Transkript prezentace:

1 WWW.SEZNAM.CZ Školení internetového vyhledávače

2 Co je to internetový vyhledávač aplikace na internetu,která dokáže podle klíčového slova najít internetovou stránku existuje celá řada vyhledávačů,které jsou obecně rozděleny do dvou skupin fulltextové katalogové

3 Sem se zadává text,který bude vyhledáván. Tlačítko HLEDEJ aktivuje hledání. Na seznamu.cz je možné si rovněž vytvořit e- mail. Seznamem stránek je možné procházet také podle kategorií.

4 Fulltextové a katalogové vyhledávače FULLTEXTOVÉ KATALOGOVÉ Vyhledávají podle Vyhledávají podle skutečného obsahu informací,které o stránek, které mají stránce obsahuje uložené na svých katalog. discích. Vyhledávače: zahraniční: google.com; yahoo.com; altavista.com české: seznam.cz; atlas.cz; quick.cz; centrum.cz


Stáhnout ppt "WWW.SEZNAM.CZ Školení internetového vyhledávače. Co je to internetový vyhledávač aplikace na internetu,která dokáže podle klíčového slova najít internetovou."

Podobné prezentace


Reklamy Google