Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Slezská univerzita v Opavě Fakulta veřejných politik v Opavě Zápočtová práce do ergoterapie Předmět: Úvod do ergoterapie Vyučující: PhDr. Zdeňka Římovská.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Slezská univerzita v Opavě Fakulta veřejných politik v Opavě Zápočtová práce do ergoterapie Předmět: Úvod do ergoterapie Vyučující: PhDr. Zdeňka Římovská."— Transkript prezentace:

1 Slezská univerzita v Opavě Fakulta veřejných politik v Opavě Zápočtová práce do ergoterapie Předmět: Úvod do ergoterapie Vyučující: PhDr. Zdeňka Římovská Akademický rok: 2013/2014 Studijní program: Ošetřovatelství Studijní obor: Všeobecná sestra Forma studia: Kombinovaná Ročník: 1. /první/ Zpracovala: Martina Prosecká

2 Ergoterapie na rehabilitačním oddělení nemocnice Prostějov

3 Ergoterapie pomáhá lidem vykonávat každodenní činnosti tím, že je do těchto užitečných činností zapojí Filozofie ergoterapie je založena na holistickém pohledu na člověka a vychází z předpokladu, že každý člověk je jedinečná bytost, která je schopna pomocí vhodně zvolené činnosti zlepšit stav svého zdraví, funkčních schopností a dosáhnout tak zlepšení kvality života

4 Pracoviště ergoterapie

5

6

7

8

9

10

11

12 Pracoviště ergodiagnostiky


Stáhnout ppt "Slezská univerzita v Opavě Fakulta veřejných politik v Opavě Zápočtová práce do ergoterapie Předmět: Úvod do ergoterapie Vyučující: PhDr. Zdeňka Římovská."

Podobné prezentace


Reklamy Google