Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Mě Romové nevadí - mě serou... CESTA EVROPSKÉ CIVILIZACE 2008 CZ Se zvukem,zapni repráky,posuv entrem nebo klepnutím myši.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Mě Romové nevadí - mě serou... CESTA EVROPSKÉ CIVILIZACE 2008 CZ Se zvukem,zapni repráky,posuv entrem nebo klepnutím myši."— Transkript prezentace:

1

2 Mě Romové nevadí - mě serou... CESTA EVROPSKÉ CIVILIZACE 2008 CZ Se zvukem,zapni repráky,posuv entrem nebo klepnutím myši

3 Kdybych já byl barevný, měl bych život nádherný, živil by mě český stát, já jen tančil, pil a krad. Souložil bych jako kanec a peněz měl plný ranec. Po světě pak cestoval, ve Strassburgu si stěžoval. Nezabýval bych se prací, živil bych se emigrací.

4 Příslušníci jiné rasy, mají u nás zlaté časy. I ten Cikán zdivočelý, ze Spiše i Pováží, houfně do Čech stěhuje, se za svou černou pakáží. Vítej v zemi zaslíbené náš národní hoste! Díky tobě populace kvalitní a vzroste....

5 Práva cikánů : Cikán ti může vynadat do bílých kurev. Tebe se pak nikdo nezastane, protože se to považuje za jejich přirozený projev. Ale nedej bože, aby to bylo naopak. Cikán má právo na stejnou zdravotní péči, jako ty. To, že do zdravotní pokladny pravděpodobně nikdy nepřispěl je fakt, který je ovšem velice "rasistický", a proto to raději nikde neříkej. Cikán má právo tvoji vlast pomlouvat v zahraničí a má pak právo se vrátit a žádat u nás znovu podporu. Cikán má právo získat byt jen na základě své barevné odlišnosti. Vůbec nezáleží na tom,že na takový byt jiní čekají dlouhou dobu.

6 Cikán má právo na tebe zaútočit se zbraní v ruce beze strachu z obvinění z rasistického útoku.V případě tvého útoku na cikána, máš smůlu, že to kupodivu neplatí naopak. Budeš trestán za napadení, co víc - za rasistický útok. Cikán má právo zneužívat náš sociální systém. Pokud to ale již přehání a my již tak svolní nebudeme, má cikán právo žalovat naší republiku v zahraničí, které mu pak v jeho jistě nezadatelném právu vyhoví. V konečném důsledku mu to pak stejně zaplatíš. Cikán má právo (ostatní mají povinnost) chodit do školy a má právo rušit tvého potomka, čímž vlastně znehodnocuje kvalitu výuky. Pokud se nic nenaučí, je to chybou výukového programu a ne jeho.

7 ROMO GRIL ROMO SPRCHA ROMO SPECIALITY:

8 CHATA 1 tř. se satelitem Řadová zástavba s byty 1 kategorie

9 ROMO SPECIALITY: Pohodlné cestování

10 WC řadové s odvětráním

11 ROMO KARAVAN ROMO Přepravní služba

12 ROMO MOTO KOUTEK: Otevřený kabrioletMINI COOPER 1HP

13 Cikán má právo na neomezený počet potomků. Ty máš povinnost uhradit mu jeho finanční náklady na jejich tzv. "vychování", a to i v případě, že ty sám nemáš dostatek prostředků na svou vlastní rodinu. Cikán má právo demolovat cokoliv, dokonce i to, co mu nepatří. Ty máš povinnost vést vše do původního stavu, a to za tvoje peníze. Pokusy o obranu se neslučují s právy cikánů na poklidný, slušný a důstojný život v naší zemi. Cikáni mají právo na důchod v stejné výši, jako máš ty. To, že jsi Ty celý život pracoval, tě neomlouvá.

14 Cikán má právo na zveřejnění pozitivních informacích jeho etniku. V případě pokusů o zveřejnění negativních informací o cikárech, má právo cenzury. Cikán má právo na utajení informací, které by veřejnosti prozradily skutečné náklady na jejich vydržování v Čechách. Položky "má dáti dal" z tohoto pohledu nejsou oblíbeným tématem cikánských zastupitelů mluvčích. Cikán má právo požádat o dotace na projekty rozvoje cikánské kultury a na různé cikánské spolky. Stát má pak povinnost jim vyhovět i když se třeba zjevně jedná o podvod. Zásoby jsou důležité – nejlépe,když jsou zdarma

15 Vzhůru do ČECH – země zaslíbené HROMADNÉ STĚHOVÁNÍ aneb migrace etnika

16 ROMO MOTO KOUTEK: ROMO Návěs ROMO TAXI

17 Cikán má právo na svá práva i v případě, že to omezuje práva necikánského obyvatelstva. Cikán má právo znát svá práva. Cikán nemá povinnost znát své povinnosti. TY MÁŠ PRÁVO DRŽET HUBU !!!

18 MOTTO :jde po břehu řeky skin,a vidí jak na druhém břehu sedí cigán a jeho žena pere prádlo v řece.Skin hodí placák a ta trefí cigánku do hlavy a je mrtvá,Cigán volá na skina:zabil si mi pračku. Skin odpoví:to víš,vodní kámen,to je prevít. A PROTO NE KLAUS,ANI ŠVEJNAR,ALE Č UNEK NA HRAD!! Zazvonil zvonec,a ROM ů m je konec

19 Cílem prezentace nejsou urážky nebo diskriminace,slouží pouze k zamyšlení


Stáhnout ppt "Mě Romové nevadí - mě serou... CESTA EVROPSKÉ CIVILIZACE 2008 CZ Se zvukem,zapni repráky,posuv entrem nebo klepnutím myši."

Podobné prezentace


Reklamy Google