Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

JÁ SVOU VÍRU 1)V HORKU STÍNEM, V NOCI ÚTOČIŠTĚM MÝM, SILNÝM ŽÁREM I V TĚCH DOBÁCH LEDOVÝCH, Z POHÁRU LÁSKY TVÉHO DUCHA TOUŽÍM PÍT, DÍLO RUKOU TVÝCH MĚ.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "JÁ SVOU VÍRU 1)V HORKU STÍNEM, V NOCI ÚTOČIŠTĚM MÝM, SILNÝM ŽÁREM I V TĚCH DOBÁCH LEDOVÝCH, Z POHÁRU LÁSKY TVÉHO DUCHA TOUŽÍM PÍT, DÍLO RUKOU TVÝCH MĚ."— Transkript prezentace:

1 JÁ SVOU VÍRU 1)V HORKU STÍNEM, V NOCI ÚTOČIŠTĚM MÝM, SILNÝM ŽÁREM I V TĚCH DOBÁCH LEDOVÝCH, Z POHÁRU LÁSKY TVÉHO DUCHA TOUŽÍM PÍT, DÍLO RUKOU TVÝCH MĚ DENNĚ PŘEKVAPÍ

2 NA CESTĚ ZA TEBOU MĚ NEZASTAVÍ NIC, NIKDO NIKDY MI NENABÍDNE VÍC

3 R) JÁ SVOU VÍRU V TEBE NEZTRÁCÍM, VÍM KÝM JSI PRO MĚ A VÍM, ŽE MĚ ČEKÁ NEBE, KE STARÝM ŽÁDOSTEM SE NEVRACÍM, NE, NEMUSÍM SE STYDĚT ZA TO, ŽE VĚŘÍM V TEBE.

4 2)NA POUTNÍCH MÍSTECH TVOJE TĚLO NEHLEDÁM, PO BÍLÉM ROUCHU ANI V HROBECH NEPÁTRÁM, VE ZLATÝCH, KRÁSNÝCH CHRÁMECH NEBYDLÍŠ, NA ŽÁDNÉM Z KŘÍŽŮ UŽ DÁVNO NEVISÍŠ.

5 VÍM, ŽE V MÉM DOMĚ DENNĚ PŘEBÝVÁŠ, V MÉM SRDCI, PANE VŽDYCKY MÍSTO MÁŠ!

6 R) JÁ SVOU VÍRU V TEBE NEZTRÁCÍM, VÍM KÝM JSI PRO MĚ A VÍM, ŽE MĚ ČEKÁ NEBE, KE STARÝM ŽÁDOSTEM SE NEVRACÍM, NE, NEMUSÍM SE STYDĚT ZA TO, ŽE VĚŘÍM V TEBE.


Stáhnout ppt "JÁ SVOU VÍRU 1)V HORKU STÍNEM, V NOCI ÚTOČIŠTĚM MÝM, SILNÝM ŽÁREM I V TĚCH DOBÁCH LEDOVÝCH, Z POHÁRU LÁSKY TVÉHO DUCHA TOUŽÍM PÍT, DÍLO RUKOU TVÝCH MĚ."

Podobné prezentace


Reklamy Google