Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Bakalářské studium Česká zemědělská univerzita v Praze Fakulta lesnická a environmentální Detašované pracoviště: Schola Humanitas, Litvínov.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Bakalářské studium Česká zemědělská univerzita v Praze Fakulta lesnická a environmentální Detašované pracoviště: Schola Humanitas, Litvínov."— Transkript prezentace:

1 Bakalářské studium Česká zemědělská univerzita v Praze Fakulta lesnická a environmentální Detašované pracoviště: Schola Humanitas, Litvínov

2 Studijní obory  Územní technická a správní služba  Hospodářská a správní služba v lesním hospodářství Forma studia: Kombinovaná Délka studia: 3,5 roku Titul: Bc.

3 Územní technická a správní služba Studium poskytuje absolventům základy ekologických, ekonomických a manažerských vědních disciplín s důrazem na bezprostřední využití v praxi. Uplatní se v institucích místní, regionální i státní správy. Zvláštní pozornost je věnována životnímu prostředí a ochraně přírody, dále zemědělství, lesnímu a vodnímu hospodářství a zejména environmentálnímu managementu.

4 Hospodářská a správní služba v lesním hospodářství Tento profesní bakalářský obor nabízí široké základy ekonomických, lesnických a manažerských disciplín. Absolventi se uplatní v nejrůznějších stupních řízení lesního hospodářství, lesní výroby a v činnostech s lesnictvím souvisejících, včetně státní správy.

5 Studijní obor  Krajinářství Forma studia: Prezenční Délka studia: 3 roky Titul: Bc.

6 Krajinářství Obor připravuje studenty pro oblast komplexní péče o krajinu s důrazem na vodní a půdní zdroje. Absolventi se uplatní ve složkách projekčních, výkonných, investorských, provozních, výzkumných, v plánování a správě na úseku organizace půdního fondu, pozemkových úprav, revitalizace vodních toků a nádrží, kultivace a rekultivace půd, hydromeliorací, lesnicko- technických meriolací, inženýrských a lesnických staveb, vodního hospodářství hydroinformatiky a územního plánování.

7 Informace Veškeré informace poskytne sekretariát Scholy Humanitas Adresa: Ukrajinská 379, 436 01, Litvínov Telefon: 476 111 226, 476 752 753 Fax: 476 765 130 E-mail: schola@humanitas.czschola@humanitas.cz ČZU – Fakulta lesnická a enviromentální Adresa: Kamýcká 1176, Praha 6-Suchdol, 165 21 Telefon:studijní oddělení:224 384 883 sekretariát děkana:224 384 873 Fax: 234 381 860 Web: www.fle.czu.czwww.fle.czu.cz


Stáhnout ppt "Bakalářské studium Česká zemědělská univerzita v Praze Fakulta lesnická a environmentální Detašované pracoviště: Schola Humanitas, Litvínov."

Podobné prezentace


Reklamy Google