Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

GEOMETRICKÉ TVARY A JEJICH VELIKOST pro 1. ročník Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Eva Flíčková.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "GEOMETRICKÉ TVARY A JEJICH VELIKOST pro 1. ročník Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Eva Flíčková."— Transkript prezentace:

1 GEOMETRICKÉ TVARY A JEJICH VELIKOST pro 1. ročník Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Eva Flíčková.

2 Anotace:Materiál je určen k upevnění pojmů čtverec, trojúhelník, kruh a obdélník. Žáci mají rozlišovat velikost od nejmenšího po největší geometrický útvar. Autor:Mgr. Eva Flíčková Jazyk:čeština Datum:10/2013 Vzdělávací obor:Matematika a její aplikace Tematický okruh:Geometrie v rovině a v prostoru Očekávaný výstup: rozezná a pojmenuje základní rovinné útvary Klíčová slova: čtverec, trojúhelník, kruh, obdélník, největší, nejmenší Druh učebního materiálu: prezentace Druh interaktivity:aktivita Cílová skupina: žák 1. ročníku Stupeň a typ vzdělávání: základní vzdělávání – první stupeň – první období

3 Označ správným názvem geometrické útvary, které vidíš. Seřaď je podle velikosti od nejmenšího po největší. Označ je v šipce číslem od 1 (nejmenší) do 4 (největší).

4

5

6


Stáhnout ppt "GEOMETRICKÉ TVARY A JEJICH VELIKOST pro 1. ročník Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Eva Flíčková."

Podobné prezentace


Reklamy Google