Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Bednářová Hana ANOTACE Žáci řadí rovinné obrazce podle velikosti od nejmenšího po.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Bednářová Hana ANOTACE Žáci řadí rovinné obrazce podle velikosti od nejmenšího po."— Transkript prezentace:

1 Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Bednářová Hana ANOTACE Žáci řadí rovinné obrazce podle velikosti od nejmenšího po největší. Druh učebního materiáluDUM Očekávané výstupy Rozezná a pojmenuje základní rovinné útvary, porovná je a řadí podle velikosti. Pro koho je materiál určen Žáci 1. ročníku ZŠ Autor Mgr. Hana Bednářová Datum vzniku 20.7.2012 Vzdělávací oblast Matematika a její aplikace Seřaď obrazce podle velikosti Matematika VY_32_INOVACE_385, 20.sada, M2

2 SEŘAĎ OBRAZCE PODLE VELIKOSTI od nejmenšího po největší Mgr. Hana Bednářová Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Bednářová Hana

3 ČTVEREC Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Bednářová Hana

4

5 KRUH Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Bednářová Hana

6

7 TROJÚHELNÍK Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Bednářová Hana

8

9 OBDÉLNÍK Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Bednářová Hana

10


Stáhnout ppt "Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Bednářová Hana ANOTACE Žáci řadí rovinné obrazce podle velikosti od nejmenšího po."

Podobné prezentace


Reklamy Google