Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

VYHLEDÁVÁNÍ GEOMETRICKÝCH TVARŮ V OBRÁZCÍCH pro 1. ročník Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Eva Flíčková.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "VYHLEDÁVÁNÍ GEOMETRICKÝCH TVARŮ V OBRÁZCÍCH pro 1. ročník Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Eva Flíčková."— Transkript prezentace:

1 VYHLEDÁVÁNÍ GEOMETRICKÝCH TVARŮ V OBRÁZCÍCH pro 1. ročník Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Eva Flíčková.

2 Anotace:Materiál je určen k upevnění pojmů čtverec, trojúhelník, kruh a obdélník. Žáci mají v obrázcích vyhledávat základní geometrické tvary. Autor:Mgr. Eva Flíčková Jazyk:čeština Datum:10/2013 Vzdělávací obor:Matematika a její aplikace Tematický okruh:Geometrie v rovině a v prostoru Očekávaný výstup: rozezná a pojmenuje základní rovinné útvary Klíčová slova: čtverec, trojúhelník, kruh, obdélník Druh učebního materiálu: prezentace Druh interaktivity:aktivita Cílová skupina: žák 1. ročníku Stupeň a typ vzdělávání: základní vzdělávání – první stupeň – první období

3

4

5

6


Stáhnout ppt "VYHLEDÁVÁNÍ GEOMETRICKÝCH TVARŮ V OBRÁZCÍCH pro 1. ročník Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Eva Flíčková."

Podobné prezentace


Reklamy Google