Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

CAR FLEET SERVICE ŘEŠENÍ PRO VÁŠ VOZOVÝ PARK Autoservis – pneuservis MVmotors s.r.o.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "CAR FLEET SERVICE ŘEŠENÍ PRO VÁŠ VOZOVÝ PARK Autoservis – pneuservis MVmotors s.r.o."— Transkript prezentace:

1 CAR FLEET SERVICE ŘEŠENÍ PRO VÁŠ VOZOVÝ PARK Autoservis – pneuservis MVmotors s.r.o.

2 ELIT CAR FLEET SERVICE Co je CAR FLEET SERVICE? Služba CAR FLEET SERVICE je určena jak pro malé a střední firmy s vozovým parkem do 200 vozidel s regionální či celorepublikovou působností, tak pro velké firmy s flotilou nad 200 vozů. CAR FLEET SERVICE je služba určená firmám s vozovým parkem, pojišťovnám či leasingovým společnostem, přinášející efektivní řešení servisu a údržby vozidel. MVmotors s.r.o.

3 ELIT CAR FLEET SERVICE CAR FLEET SERVICE Vám přináší efektivní řešení servisu Vašeho vozového parku: Prokazatelné snížení nákladů na servis vozidel v porovnání s autorizovanými servisy. Provádění oprav a pravidelného servisu všech značek vozidel běžných na trhu, a to pod jednou střechou. Provádění pravidelných servisních prohlídek předepsaných výrobcem vozidla a oprav, aniž by tím byla dotčena záruka výrobce. Využití blokové výjimky Evropské komise v praxi. Systém centralizované fakturace. Máte absolutní přehled o svých vozidlech a o nákladech spojených s údržbou Vašeho vozového parku. Zpracujeme Vám zdarma individuální návrh řešení servisu a údržby Vašeho vozového parku v dojezdové vzdálenosti. partner.elit.cz/cfs MVmotors s.r.o.

4 ELIT CAR FLEET SERVICE Jaké servisy jsou v síti CAR FLEET SERVICE? Mezi zákazníky CAR FLEET SERVICE patří zejména nároční zákazníci z řad firem s vozovým parkem, pojišťoven či leasingových společností. V současnosti je do sítě CAR FLEET SERVICE zařazeno více než 50 autoservisů po celé ČR. Jejich počet neustále roste v závislosti na požadavcích našich klientů. Servisy CAR FLEET SERVICE procházejí pravidelnými audity, tak aby byla zaručena kvalita poskytovaných služeb. Servisy CAR FLEET SERVICE jsou připraveny pro systém jednotné fakturace – ať už máte svůj vozový park lokalizovaný kdekoliv v České republice, fakturace probíhá centrálně. Navíc máte o všech servisních zakázkách online přehled na jednom místě. Ve specializované síti CAR FLEET SERVICE jsou jen ty nejlepší autoservisy z rodiny PARTNER ELIT, které jsou schopny schopny poskytovat ty nejlepší služby. Standardně poskytované služby Technologické vybavení diagnostickými přístroji. Softwarové vybavení. Nadstandardní služby, které jsou srovnatelné se servisy autorizovanými. Například přistavení vozidla, poskytnutí náhradního vozidla po dobu opravy, odtahová služba, provádění oprav dle pokynů výrobců vozidel. MVmotors s.r.o.

5 ELIT CAR FLEET SERVICE Vzorové kalkulace * Uvedené ceny jsou bez DPH. ** Cena za hodinu mechanické práce je kalkulována jako celorepublikový průměr v síti CFS. *** Náhradní díly ze sortimentu ELIT CZ, spol. s r.o. Orientační kalkulace pravidelné údržby běžných vozů v síti CAR FLEET SERVICE* Cena** za práci Cena*** za materiál Náklady celkem Cena** za práci Cena*** za materiál Náklady celkem Cena** za práci Cena*** za materiál Náklady celkem 30 000 km90 000 km150 000 km Škoda Fabia 1,2 12V 51 kW846 Kč740 Kč1 586 Kč918 Kč960 Kč1 878 Kč864 Kč960 Kč1 827 Kč Škoda Octavia 1,9 TDi 77 kW944 Kč1 982 Kč2 926 Kč1 296 Kč3 100 Kč4 396 Kč2 430 Kč5 885 Kč8 315 Kč VW Passat 2,0 TDi 103 kW950 Kč1 982 Kč2 932 Kč1 080 Kč2 915 Kč3 995 Kč950 Kč1 982 Kč2 932 Kč 20 000 km100 000 km60 000 km Ford Focus 1,6 TDCi 80 kW675 Kč1 737 Kč2 412 Kč949 Kč2 901 Kč3 850 Kč675 Kč1 737 Kč2 412 Kč MVmotors s.r.o.

6 ELIT CAR FLEET SERVICE MVmotors s.r.o. Ceník našeho servisu Hodinové sazby: mechanické opravy 270,- Kč klempířské práce 500,- Kč (pokud oprava nebude řešena přes pojišťovnu, je cena smluvní po kontrole poškození vozu) diagnostické práce 400,- Kč plnění klimatizace vozidel do množství media 1200g 1400,- Kč (osobní vozidla + dodávky bez přídavných zařízení) vizuální prohlídka vozidla 270,- Kč Pick-up servis zdarma Výše uvedené ceny jsou bez DPH.

7 ELIT CAR FLEET SERVICE Náš autoservis Vám nabízí: Mechanické opravy - Do této kategorie je možné zahrnout pravidelné prohlídky (výměny olejů), geometrie, pneuservis, příprava + zajištění STK - včetně emisí, opravy (výměny) komponentů podléhající opotřebení. Zároveň provádíme opravy motorů, převodovek (dle typu) a kompletního hnacího ústrojí vozidla. Autoklempírnu - Provádíme drobné karosářské opravy. Dle předchozí domluvy jsme schopni pomoci a popřípadě za spolupráce s externí společností vyřešit vše s pojišťovnou. Opravy provádíme dle nejnovějších technologií. Lakování - Zajišťujeme u externích společností. Sezónní akce - U naší společnosti je již tradicí pomáhat motoristům s přípravou vozu pro letní i zimní období. Na jaře i na podzim provádíme pravidelné kontroly vozů. Za symbolickou cenu provedeme celkovou vizuální kontrolu Vašeho vozu a dle zjištění Vám případně nabídneme další servisní úkony, které pomohou předejít nepříjemnostem při větší provozní zátěži Vašeho vozidla. Pick-up servis - Bezplatně vyzvedneme a přistavíme váš vůz na místě určení. Autoservis – pneuservis MVmotors s.r.o. > Rybnice 176 > 331 51 Kaznějov > tel.: +420 724 538 570 > e-mail: stahl@mvmotors.czstahl@mvmotors.cz

8 ELIT CAR FLEET SERVICE Bloková výjimka – proč je důležitá? Výhradním dodavatelem náhradních dílů pro síť CAR FLEET SERVICE je společ­nost ELIT – dodavatel originálních náhradních dílů a dílů kvalitativně rovnocenných. Servisy CAR FLEET SERVICE jsou vybaveny příslušným softwarovým vybavením a databázemi se servisními daty výrobců vozidel. Garanční opravy musí být realizovány v síti autorizovaných servisů, avšak servisy CAR FLEET SERVICE jsou schopny tyto garanční opravy řešit s příslušným autorizovaným servisem – výhodou pro Vás je, že nemusíte navštěvovat několik různých servisů. CAR FLEET SERVICE zařídí vše za Vás. Bloková výjimka je nová legislativní úprava Evropské komise č. 461-2010, která se mj. týká i možnosti servisu a údržby nových vozidel v záruce v nezávislých autoservisech, aniž by byla tato záruka dotčena. Nezávislý autoservis splňuje tato kritéria: Dodržuje výrobcem předepsané postupy při provádění servisu a údržby. Používá náhradní díly v originální kvalitě nebo díly kvalitativně rovnocenné. MVmotors s.r.o.

9 ELIT CAR FLEET SERVICE O společnosti ELIT Společnost ELIT CZ, spol. s r. o., člen RHIAG Group, byla založena v roce 1992 v České republice. Od té doby vybudovala na trhu distribuční síť 28 poboček, jejímž prostřednictvím nabízí svým zákazníkům originální a kvalitativně rovnocenné náhradní díly pro osobní vozy, nákladní vozy i sortiment náhradních dílů pro motocykly. Jsme součástí velkého celku, RHIAG Group je předním dodavatelem autodílů v Evropě, působí v osmi evropských zemích, je lídrem na trhu v Itálii a jako RHIAG CEE Region i ve velké části východní Evropy s více než 1 400 zaměstnanci. Společnost ELIT ale není pouze dodavatelem náhradních dílů. Svým klíčovým zákazníkům z řad autoservisů nabízí kompletní řešení pro jejich úspěšnou činnost a rozvoj – od poskytování odborných školení, znalostních informačních a kalkulačních programů, po investice do garážového vybavení a diagnostických přístrojů. ELIT je dodavatelem originálních náhradních dílů a dílů kvalitativně rovnocenných. ELIT je správcem služby CAR FLEET SERVICE – centrální fakturace. ELIT je výhradním dodavatelem náhradních dílů pro servisy sítě CAR FLEET SERVICE.

10 Těšíme se na případnou spolupráci. S pozdravem Michal Štáhl za MVmotors s.r.o. > tel.: +420 724 538 570 > e-mail: stahl@mvmotors.czstahl@mvmotors.cz a Ervín Krajčovič za ELIT Car fleet service

11 ELIT CAR FLEET SERVICE MVmotors s.r.o., Rybnice 176, 331 51 Kaznějov stahl@mvmotors.cz

12 MVmotors s.r.o.


Stáhnout ppt "CAR FLEET SERVICE ŘEŠENÍ PRO VÁŠ VOZOVÝ PARK Autoservis – pneuservis MVmotors s.r.o."

Podobné prezentace


Reklamy Google