Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Krátký film TRUTNOV a.s. Uvádí. Seriál Ve spolupráci s Dodio s.r.o.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Krátký film TRUTNOV a.s. Uvádí. Seriál Ve spolupráci s Dodio s.r.o."— Transkript prezentace:

1 Krátký film TRUTNOV a.s. Uvádí

2 Seriál Ve spolupráci s Dodio s.r.o.

3 Vtipy Aneb se ž ivotem jednoduše…

4 Vtipy   Babi č ka zpívá ve č er vnukovi ukolébavku. Po chvíli se vnuk ozve: "Babi! Jdi si zpívat do kuchyn ě - chce se mi spát!"  Na procházce si malé d ě v č átko zv ě dav ě prohlí ž í t ě hotnou paní. „Vy máte v b ř íšku miminko?” ptá se se zájmem. „Ano,” odpoví paní. „A máte ho ráda?” „Ano, velice.” „Tak pro č jste ho se ž rala?!”

5   Malá škola č ka se vrátí dom ů a matka se k ní hned láskypln ě hrne: „Tak co, dceruško, jak ses celý den m ě la?” „Syná č ku,” poopraví ji d ě v č e, „dneska jsem toti ž dostala dv ě koule.”  Ptá se otec sedmnáctiletéh o synka: „Kam jdeš? A pro č si s sebou bereš tu baterku?” „Jdu na rande,” odpoví synátor. „To já ve tvých letech ž ádnou baterku nikdy nepot ř eboval,” poznamená otec. „No, ale taky se podívej, co sis p ř ivedl dom ů !”

6   Malý chlape č ek se ptá maminky, jak p ř išel na sv ě t. Ta p ř emýšlí, jak by mu to v jeho v ě ku podala, a nakonec mu ř ekne: „To jsme se s tatínkem ve č er cukrovali, a ž ses nám narodil.” Chlape č ek si ve č er vezme cuk ř enku, d ů kladn ě se pocukruje a jde spát. Ráno se vzbudí a kouká, plná postel mravenc ů. Navztekan ě se rozk ř ikne: „Kdybych nev ě d ě l, ž e jste moje d ě ti, tak vás pozabíjím!”  „Tak rodino, kam kdo chce na dovolenou?” ptá se otec. Hlásí se syn: „Já bych cht ě l tam, kde jsem u ž dlouho nebyl!” „Tak tady máš dvacku a mazej k holi č i!”

7   Hrají si chlape č ek a hol č i č ka na písku a na lavi č ce sedí d ě da, který je hlídá. Kolemjdoucí ž ena se jen usmívá. Asi za hodinu se vrací, a vidí, ž e d ě ti hrabají v písku, jako kdyby n ě co hledaly. A jeliko ž je hrozn ě zv ě davá, tak se jich ptá: „Co to d ě láte?” A d ě ti na to se slzami v o č ích: „Ale, hráli jsme si s d ě dou na poh ř eb a te ď ho nem ůž eme najít!”  D ě ti na procházce v lese spat ř í ob ě šence. Všechny se s k ř ikem rozprchnou, jen malinký Adolfek z ů stane. Zamí ř í p ř ímo k umrlému, chvíli si ho prohlí ž í a pak znechucen ě povídá: „P ř esta ň se u ž kone č n ě houpat, sob č e, ta houpa č ka není jenom tvoje!”

8   Maminka se ptá malé Ani č ky: „Copak jsi, Ani č ko, dneska venku d ě lala?” „To, co d ě lají ptá č ci.” „Jo? Ty jsi zpívala a pískala?” „Ne, papala jsem ž í ž alu!”  „Pro č k vám st ě hují tu obrovskou klec, Pet ř e?” „Dostal jsem od táty domácí v ě zení!”

9   Otec se synem pozorují ho ř ící d ů m a malý se zeptá: „Tatí, a nebudou u ž ta vají č ka hotová?”  „Maminko, dnes m ě poprvé oslovil mu ž !” chlubí se doma Verunka. „No vidíš, dcerunko,” rozzá ř í se matka. „U ž jsi velká, tak to chodí. Nejd ř íve t ě osloví, pak pozve na sch ů zku, potom se vdáš a budeš mít rodinu. No a co ti ř ekl?” „Uhni z cesty, huso!”

10   Maminka se ptá synka: "Co bys cht ě l pod strome č ek? Brat ř í č ka nebo sest ř i č ku?" A syn na to: "Sá ň ky, jestli t ě to dole neroztrhne!"  Matka najde v tašce své desetileté dcery krabi č ku: „ Ž e se nestydíš, taková malá holka a u ž nosíš pud ř enku!” „Ale mami, to není pud ř enka, to je pouzdro na cigára.”

11 Vtipný Obrázek

12 Vyrobilo Krátký film TRUTNOV a.s.


Stáhnout ppt "Krátký film TRUTNOV a.s. Uvádí. Seriál Ve spolupráci s Dodio s.r.o."

Podobné prezentace


Reklamy Google