Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

… proč mi moji přátelé stále posílají vtipy, prezentace, zajímavosti, ale bez připsání nějakého slova ??? Tak tady je odpověď. … proč mi moji přátelé.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "… proč mi moji přátelé stále posílají vtipy, prezentace, zajímavosti, ale bez připsání nějakého slova ??? Tak tady je odpověď. … proč mi moji přátelé."— Transkript prezentace:

1

2

3 … proč mi moji přátelé stále posílají vtipy, prezentace, zajímavosti, ale bez připsání nějakého slova ??? Tak tady je odpověď. … proč mi moji přátelé stále posílají vtipy, prezentace, zajímavosti, ale bez připsání nějakého slova ??? Tak tady je odpověď.

4 Když mám někdy málo času, ale i přesto chci zůstat s Tebou v kontaktu, hádej co udělám? Pošlu Ti nějaký (doufám) vtipný mail... Když mám někdy málo času, ale i přesto chci zůstat s Tebou v kontaktu, hádej co udělám? Pošlu Ti nějaký (doufám) vtipný mail...

5 Když někdy chci něco říct, ale nevím jak,… tak pošlu opět vtipný mail. Když někdy chci něco říct, ale nevím jak,… tak pošlu opět vtipný mail.

6 Když nevím, co mám napsat, ale myslím na Tebe, tak pošlu opět něco vtipného. Když nevím, co mám napsat, ale myslím na Tebe, tak pošlu opět něco vtipného.

7 Abych Ti dal znát, že na Tebe nezapomínám a že bych Tě chtěl potěšit, tak co potom dostaneš ? Správně, vtipný mail. Abych Ti dal znát, že na Tebe nezapomínám a že bych Tě chtěl potěšit, tak co potom dostaneš ? Správně, vtipný mail.

8 Tak, moji přátelé, když někdy dostanete nějaký mejl, neříkejte: « to už je zase jen nějaký vtip », Ale uvědomte si, že jsem na Vás dnes myslel a chci vám poslat trochu úsměvu. Tak, moji přátelé, když někdy dostanete nějaký mejl, neříkejte: « to už je zase jen nějaký vtip », Ale uvědomte si, že jsem na Vás dnes myslel a chci vám poslat trochu úsměvu.

9 Ať žije internet ! Můžeme být stále v kontaktu, i když i díky němu máme na sebe stále méně času…. Ať žije internet ! Můžeme být stále v kontaktu, i když i díky němu máme na sebe stále méně času….

10

11


Stáhnout ppt "… proč mi moji přátelé stále posílají vtipy, prezentace, zajímavosti, ale bez připsání nějakého slova ??? Tak tady je odpověď. … proč mi moji přátelé."

Podobné prezentace


Reklamy Google