Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Skupiny, do kterých patřím. Samostatně 1.Napište své jméno doprostřed listu papíru. 2.Nakreslete čáru od svého jména ke slovu, které charakterizuje libovolnou.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Skupiny, do kterých patřím. Samostatně 1.Napište své jméno doprostřed listu papíru. 2.Nakreslete čáru od svého jména ke slovu, které charakterizuje libovolnou."— Transkript prezentace:

1 Skupiny, do kterých patřím

2 Samostatně 1.Napište své jméno doprostřed listu papíru. 2.Nakreslete čáru od svého jména ke slovu, které charakterizuje libovolnou skupinu lidí, které jste podle Vás členem, ať už se jím cítíte být sami nebo jste ostatními do této skupiny zařazováni. 3.Pokračujte, dokud list papíru nebude zaplněn alespoň 10 různými slovy spojenými s vaším jménem.

3 Sdílení 1.Kterých skupin jste členy od narození? Která členství jste získali časem? Kdy a proč? 2.Která členství prožíváte intenzivně, která jen slabě, případně vůbec? Proč je to tak podle Vás? 3.Existují skupiny, do kterých jste zařazováni jinými, aniž byste o to příliš stáli nebo s tím souhlasili? Které, pokud ano? 4.Do kterých skupin byste chtěli patřit a proč? Brání tomu něco? Co, pokud ano? 5.Vyberte skupinu, za jejíž „dobro“ (bezpečí, úspěch apod.) cítíte osobní odpovědnost a byli byste ochotni zbavit se kvůli ní osobního pohodlí.


Stáhnout ppt "Skupiny, do kterých patřím. Samostatně 1.Napište své jméno doprostřed listu papíru. 2.Nakreslete čáru od svého jména ke slovu, které charakterizuje libovolnou."

Podobné prezentace


Reklamy Google