Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

EU ICT2/1/1/7 Člověk a svět práce - 4.,5. ročník  Téma: Lampičky – práce s materiálem  Průřezová témata: enviromentální výchova, mediální výchova, osobnostní.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "EU ICT2/1/1/7 Člověk a svět práce - 4.,5. ročník  Téma: Lampičky – práce s materiálem  Průřezová témata: enviromentální výchova, mediální výchova, osobnostní."— Transkript prezentace:

1

2 EU ICT2/1/1/7 Člověk a svět práce - 4.,5. ročník  Téma: Lampičky – práce s materiálem  Průřezová témata: enviromentální výchova, mediální výchova, osobnostní a sociální výchova  Mezipředmětové vztahy: přírodověda, prvouka, český jazyk – čtení,výtvarná výchova

3 LAMPIČKY Práce samostatná, práce s materiálem

4 Pomůcky:  Zavařovací sklenice  Hedvábný papír  Nůžky  Listy  Lýko  Lepidlo  Vodové barvy a štětec

5 Postup:  1. Pruh papíru pomalujeme vodovkami a necháme uschnout.

6  2. Sklenici obtočíme lýkem a pevně zavážeme.

7  3. Vystřihneme pruh papíru velikosti sklenice. Vrchní část nastříháme na třásně. Doprostřed vystřihneme okýnko. List nalepíme na čtvereček o něco větší než vystřižené okýnko, do kterého čtverec s listem přilepíme.

8  4. Sklenici potřeme lepidlem a papír na ni opatrně přilepíme. Uvnitř zapálíme čajovou svíčku.

9 Práce našich žáků:


Stáhnout ppt "EU ICT2/1/1/7 Člověk a svět práce - 4.,5. ročník  Téma: Lampičky – práce s materiálem  Průřezová témata: enviromentální výchova, mediální výchova, osobnostní."

Podobné prezentace


Reklamy Google