Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Vánoční výrobky třídy 8.B. Seznam vyrobených výrobků svícínek ze dřevěných kolíčků ve tvaru hvězdy andílci ze dřeva a hoblin drátěné ozdůbky s korálky.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Vánoční výrobky třídy 8.B. Seznam vyrobených výrobků svícínek ze dřevěných kolíčků ve tvaru hvězdy andílci ze dřeva a hoblin drátěné ozdůbky s korálky."— Transkript prezentace:

1

2 Vánoční výrobky třídy 8.B.

3 Seznam vyrobených výrobků svícínek ze dřevěných kolíčků ve tvaru hvězdy andílci ze dřeva a hoblin drátěné ozdůbky s korálky papírové lampiónky.

4 Náčrtky a postupy k výrobkům

5 Svícínek ze dřevěných kolíčků ve tvaru hvězdy budeme potřebovat: 5 dřevěných kolíčků čajovou svíčku lepidlo(herkules) různá semínka a další ozdůbky.

6 Návod na výrobu nejprve jednotlivé kolíčky rozpůlíme potom rozpůlené kolíčky poskládáme do tvaru hvězdy připravíme si lepidlo(herkules).

7 Pokračování návodu připravený tvar slepíme lepidlem a necháme zaschnout, nejlépe do druhého dne na hotový slepený tvar přilepíme svíčku zbytek hvězdy dozdobíme semínky.

8 Andílci ze dřeva a hoblin budeme potřebovat: nařezané úzké špalíčky hobliny, centrofix, bělobu, štětec kus čtvrtky můžeme dozdobit dortovým papírem nahřívací pistoly kousek alobalu.

9 Návod na výrobu šikmou stranu špalíčku natřeme bělobou ze čtvrtky vystřihneme křídla nahří. pistolí přilepíme křídla, a hobliny jako vlasy.

10 Pokračování návodu na čelo nalepíme hvězdu z alobalu centrofixem nakreslíme obličej.

11 Drátěné ozdůbky s korálky budeme potřebovat: silnější a slabší drátek malé korálky.

12 Návod na výrobu ze silnějšího drátu vyrobíme tvar slabším drátkem celý tvar po obvodu obmotáme, tím bude celý tvar lépe držet a zvýrazní se potom už jen dáváme slabý drátek křížem krážem dovnitř a navlékáme korálky.

13 Papírové lampiónky budeme potřebovat: čtvrtku A4 nůžky,nůžky na nehty tubové lepidlo celofán(s malými vzory) sklenici a čajovou svíčku..

14 Návod na výrobu ze čtvrtky vystřihneme tvar do tvaru vystříháme jednotlivé vzory a z jedné strany nalepíme celofán kraje slepíme aby byly všechny strany stejné..

15 Třída 8.B

16 Fotografie třídy na 1. fotografii jsou Verča a Kristýna. na té druhé je Diana s Luckou.

17 Vyrobila: Lucie Wienerová.

18


Stáhnout ppt "Vánoční výrobky třídy 8.B. Seznam vyrobených výrobků svícínek ze dřevěných kolíčků ve tvaru hvězdy andílci ze dřeva a hoblin drátěné ozdůbky s korálky."

Podobné prezentace


Reklamy Google