Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

VODA – Tajemná a záhadná,

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "VODA – Tajemná a záhadná,"— Transkript prezentace:

1 VODA – Tajemná a záhadná,
má svojí strukturu a paměť a stejně jako každá jiná energie, je ovlivňována prostředím, zvuky, okolím a ostatními vlivy. Pan Masaru Emoto ve své laboratoři nafotil krystaly zmražené vody, která byla vystavena nejrůznějším vlivům. Například psanému textu, hudbě nebo modlitbě Lidské tělo je tvořeno velkým dílem právě z vody a měli bychom se zamyslet nad tím, jakým vlivům svojí vodu vystavujeme.

2 Sklenice vody postavená na obrázek skákajících delfínů

3 Výsledný krystal

4 Tato voda měla nápis „Démon“. Posuďte sami, jak na ni působí

5 „Óm nama šívaja“ je sanskrtská mantra a znamená: „Moje nezištné odevzdání náleží božskému Šivovi štěstí převídajícímu.“ Tento překrásný krystal vypadá jako nějaká mandala

6 Tento krystal vznikl s nápisem „To je opravdu krásné“
Tento krystal vznikl s nápisem „To je opravdu krásné“. S tím přece můžeme z celého srdce souhlasit!

7 Takový účinek má slovo „Hlupák“
Takový účinek má slovo „Hlupák“ Při urážlivých a ponižujících slovech nemůže voda vytvořit žádnou krystalickou strukturu.

8 „Štěstí“: Dokonalá krása, harmonie. Jako jemně vybroušený diamant
„Štěstí“: Dokonalá krása, harmonie. Jako jemně vybroušený diamant Možná je harmonie podmínkou štěstí.

9 Voda s nápisem „Smůla“: Vznikl labilní krystal, který nemůže dosáhnout rovnováhy, ačkoli se o to snaží.

10 Myšlenky a slova mohou uzdravovat
Myšlenky a slova mohou uzdravovat. Tato voda dostala ke čtení slovo „Mír“. Vidíme harmonický krystal, jenž přijal tvar hvězdy.

11 Takto vypadá pitná voda v Berlíně

12 Voda z přehrady Fujivara, než byla vyslovena modlitba pro vodu.

13 Voda z přehrady Fujivara po vyslovení modlitby pro vodu.

14 Takto působí heavy metal
Tento krystal ovlivnila hudba J.S.Bacha Takto působí heavy metal

15 Smetanova „Vltava“

16 Láska mezi manžely

17 Tři Zlatá pravidla dr. Nobua Šioji
Smýšlejme o všem pozitivně. Jelikož se poslední dobou hodně mluví o obrovském významu pozitivního myšlení, nemusíme to dále rozvádět. Bylo prokázáno, že pozitivní myšlení má blahodárný vliv na tělesné zdraví, například posiluje imunitní systém. Tento duchovní postoj tedy není žádným pravidlem pro vedení lepšího (ve smyslu etiky či náboženství) života, nýbrž důležitou radou k udržení či nabytí tělesného a duševního zdraví. Máme tudíž pozitivní základní postoj a v každé situaci jsme připraveni vidět šanci a využít ji. Nemá to nic společného s lichocením či lakováním světa na růžovo – právě naopak, místo abychom se zaměřovali jenom na negativa, posuzujeme obě strany, abychom správně rozpoznali svoje možnosti a šance.

18 Nezapomínejme děkovat
Nezapomínejme děkovat. Vděčnost by měla být naším základním pocitem, a proto je důležité si ji stále znovu připomínat. Pozornosti je v patách energie – když si vděčnost uvědomujeme, vysíláme odpovídající vibrace a přitahujeme vibrace stejného druhu, to znamená, že se bude objevovat čím dál více situací, za něž budeme moci opět projevit svou vděčnost. Mnohým lidem chybí základní pozitivní postoj a ti především musí svou pozornost zaměřovat na věci, za něž mohou být vděční, třebas to jsou maličkosti. Existují rovněž tací, kteří tvrdí, že v jejich životě není zhola nic, za co by měli být vděční, ale vlastně by měl být každý velice vděčný za to, že vůbec žije.

19 Nereptejme. Když někdo, místo aby byl vděčný, vidí na všem něco špatného, stávají se tyto negativní pocity a myšlenky vibracemi, které se šíří do jeho okolí, aby posléze přitáhly události, jež vyvolají další reptání. Myšlenky typu „mám problémy“, „to ale nemám vůbec rád“, „to nezvládnu“, „to je na draka“, „to je těžké“ nebo „to je namáhavé“ přitahují složité, nepříjemné, těžké a špatně zvládnutelné situace.

20 „Děkuji“: Obrázky a texty: Masaru Emoto, Jürgen Fliege Léčivá síla vody Hudba: Mike Oldfield


Stáhnout ppt "VODA – Tajemná a záhadná,"

Podobné prezentace


Reklamy Google