Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Malé povzbuzení pro chvíle volna Každý začátek je těžký! Dospělý člověk vyzkouší různé věci jen 2-3 x a pak to vynervovaný nebo frustrovaný vzdá! Kdybychom.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Malé povzbuzení pro chvíle volna Každý začátek je těžký! Dospělý člověk vyzkouší různé věci jen 2-3 x a pak to vynervovaný nebo frustrovaný vzdá! Kdybychom."— Transkript prezentace:

1

2 Malé povzbuzení pro chvíle volna

3 Každý začátek je těžký! Dospělý člověk vyzkouší různé věci jen 2-3 x a pak to vynervovaný nebo frustrovaný vzdá! Kdybychom tak jednali už jako děti, chodili bychom ještě pořád „po všech čtyřech“! Popřemýšlej jak často malé dítě spadne než se naučí chodit a co víc bychom mohli dosáhnout, kdybychom si ponechali tuto vlastnost - jít pevně za svým cílem!?

4 Jak často jsi připravený, udělat něco totálně nečekaného a legračního, když jsi sám a cítíš, že tě nikdo nepozoruje? Jenom tak - z legrace - a abys životu ukázal, že tě prostě těší?! Neexistuje nic krásnějšího než prostě žít!

5 Kdy jsi naposledy relaxačně někde jen tak ležel a myslel sis: ‚Skvělé, nemám nic na práci‘???? Život mluví skrz mozek!!!! Posílá ti nejlepší nápady, když máš pro to volnou hlavu!

6 LÁSKA je nejmocnější síla v celém vesmíru – uzdravuje každou starost, daruje útěchu a dává pocit, že můžeš létat! Jak zatěžko ti je, někomu jinému prostě jen z hloubi srdce říct ‚Mám tě rád‘? Jak často vezmeš láskyplně do náručí někoho, kdo má starosti?

7 Sebevědomý znamená: Být si sám sebe vědom. Znát své silné a slabé stránky a akceptovat je! Umíš se ke své slabosti přiznat? Umíš také přiznat, že bys potřeboval taky někdy ochranu a pomoc?

8 Stavy naprostého vyčerpání nastupují VŽYCKY jenom, když člověk správně nevyužívá svůj potenciál a jedná proti své vlastní vůli! Přemýšlej o tom někdy: Věci, které dělají radost - NIKDY nezpůsobují stres!

9 Život k nám neustále promlouvá! V tísíci tónech, barvách a formách – my jen bohužel nenasloucháme! Pohodlně se usaď a nech k sobě promlouvat přírodu! Otevři všechny své smysly! Dívej se - poslouchej - čichej - chutnej - div se!

10 Někdy věci neběží tak, jak bychom si to představovali. Nenech se zastrašit! Zkus se nad tím jednou zamyslet: ŽÍT neznamená nic jiného než experimentovat s danými možnostmi!

11 Udělej si čas - na dovádění, mluvení, snění a mazlení! S lidmi, které máš rád. Vzájemným neporozuměním mezilidských vztahů trpí duše nejvíc!!

12 Nee – nemusíš tento mail posílat dál! Chtěl jsem TEBE jen trochu vytáhnout z myšlenek rutinního dne – rozesmát tě a popřát ti pěkný den!


Stáhnout ppt "Malé povzbuzení pro chvíle volna Každý začátek je těžký! Dospělý člověk vyzkouší různé věci jen 2-3 x a pak to vynervovaný nebo frustrovaný vzdá! Kdybychom."

Podobné prezentace


Reklamy Google