Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

C HEMIE NA NAŠÍ ŠKOLE Barbora Dašková 3.ročník. Na naší škole probíhá výuka chemie od sekundy až do oktávy (4. ročníku) Každý rok si chemii vybere k maturitě.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "C HEMIE NA NAŠÍ ŠKOLE Barbora Dašková 3.ročník. Na naší škole probíhá výuka chemie od sekundy až do oktávy (4. ročníku) Každý rok si chemii vybere k maturitě."— Transkript prezentace:

1 C HEMIE NA NAŠÍ ŠKOLE Barbora Dašková 3.ročník

2 Na naší škole probíhá výuka chemie od sekundy až do oktávy (4. ročníku) Každý rok si chemii vybere k maturitě min. 10 studentů K názorným ukázkám je plně vybavena chemická laboratoř

3 DOTACE NA VÝUKU

4 NAŠI VYUČUJÍCÍ Lenka Mikulášková Radka Ondřejová Viera Žemličková

5 PŘEHLED UČIVA Historie chemie Periodická soustava prvků a veškeré látky Atom(složení,struktura…) Vazby Reakce(klasifikace,kinetika,energetika) Základní znalosti o prvcích Roztoky a sloučeniny Uhlovodíky a deriváty(kyslíkaté,halogen…) Kyseliny Lipidy,sacharidy,bílkoviny,nukleové kyseliny Biochemické procesy

6 NAŠE KNÍŽKY

7 D ĚKUJI ZA POZORNOST A MNOHO ZÁBAVY V UČENÍ CHEMIE


Stáhnout ppt "C HEMIE NA NAŠÍ ŠKOLE Barbora Dašková 3.ročník. Na naší škole probíhá výuka chemie od sekundy až do oktávy (4. ročníku) Každý rok si chemii vybere k maturitě."

Podobné prezentace


Reklamy Google