Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Eva Fojtíková. Dostupné z Název školy: ZÁKLADNÍ ŠKOLA Přáslavice.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Eva Fojtíková. Dostupné z Název školy: ZÁKLADNÍ ŠKOLA Přáslavice."— Transkript prezentace:

1 Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Eva Fojtíková. Dostupné z Název školy: ZÁKLADNÍ ŠKOLA Přáslavice Autor: Mgr. Eva Fojtíková Název DUM: VY_32_INOVACE_160 Název sady: Matematika pro 3. ročník Číslo projektu: CZ.1.07/1.4.00/ Anotace: Materiál je určen k procvičení učiva geometrie - Tělesa. Prezentace byla vytvořena pro práci s interaktivní tabulí nebo dataprojektorem a obsahuje animaci. Datum:

2 Vyznač barevně na obrázcích těles vrcholy, stěny, hrany a doplň tabulku: Tělesa vrcholů stěn hran krychlekvádr čtyřboký jehlan vrchol stěna hrana

3 Kolik vrcholů má válec? _____________ Kolik vrcholů má kužel? _____________

4 Vybarvi v sítí krychle dvě protější strany stejnou barvou

5 Dokresli tečky tak, aby součet na protějších stranách byl 7

6 Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Eva Fojtíková. Dostupné z Zdroje: - Galerie MS Office - Obrázky: (1)[cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: (2)[cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW:


Stáhnout ppt "Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Eva Fojtíková. Dostupné z Název školy: ZÁKLADNÍ ŠKOLA Přáslavice."

Podobné prezentace


Reklamy Google