Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

O ČEM KNIHA POJEDNÁVÁ KNIHA POJEDNÁVÁ O 4 HRDINECH KTEŘÍ SE PODRUHÉ VYDÁVAJÍ DO NARNIE.TAM POTKAJÍ MIRAZOVO VOJSKO.KTEŘÍ VĚZNÍ MALÉHO TRPAJZLÍKA.TEN JE.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "O ČEM KNIHA POJEDNÁVÁ KNIHA POJEDNÁVÁ O 4 HRDINECH KTEŘÍ SE PODRUHÉ VYDÁVAJÍ DO NARNIE.TAM POTKAJÍ MIRAZOVO VOJSKO.KTEŘÍ VĚZNÍ MALÉHO TRPAJZLÍKA.TEN JE."— Transkript prezentace:

1

2 O ČEM KNIHA POJEDNÁVÁ KNIHA POJEDNÁVÁ O 4 HRDINECH KTEŘÍ SE PODRUHÉ VYDÁVAJÍ DO NARNIE.TAM POTKAJÍ MIRAZOVO VOJSKO.KTEŘÍ VĚZNÍ MALÉHO TRPAJZLÍKA.TEN JE PO NARNII PROVEDE ABY NAŠLI PRINCE KASPIANA.SPOLEČNĚ UDĚLAJÍ VELKOU ARMÁDU A PORAZÍ MIRAZOVO VOJSKO…

3 ASLAN ASLAN JE LEV KTERÝ UMÍ MLUVIT A JE KRÁL NARNIE.VE 2 DÍLE SE MOC NEVISKYTUJE PROTOŽE SI 4 HRDINOVÉ MYSLEJÍ ŽE NEŽIJE.

4 PRINC KASPIAN PRINC KASPIAN JE KLUK KTERÝ JE SYN KRÁLE ALE KRÁLOVNĚ SE NARODÍ SYN A ON UTEČE A OBJEVÝ NARNIANY A S NIMI BUDE BOJOVAT ZA NARNII.

5 PETR PETR JE DÁVNÝ KRÁL KRÁLŮ.A HLAVNÍ POSTAVA NARNIE.V PRVNÍM DÍLE BOJOVAL PO BOKU ASLANA ALE TEĎ SI MYSLÍ ŽE JE MRTEV.

6 ZUZKA ZUZKA JE DÁVNÁ KRÁLOVNA KRÁLOVEN.JEJÍ ZBRAŇ JE LUK A MĚLA TAKÉ ROH KTERÝ VZAL PRINC KASPIAN.

7 EDMUND EDMUND JE DÁVNÝ KRÁL.V 1 DÍLE BYL NA STRANĚ BÍLÉ ČARODĚJNICE ALE VE 2 BYL ZA NARNII.

8 LUCINKA LUCINKA JE DÁVNÁ KRÁLOVNA.JE VYZBROJENÁ MALOU DÝKOU A KOUZELNÝM LEKTVAREM KTERÝ OŽIVUJE.VĚŘÍ ŽE ASLAN STÁLE ŽIJE A NEMÍLILA SE.

9 MYŠÁK MYŠÁK MÁ MALOU MYŠÍ ARMÁDU.VŠICHNI SI MYSLÍ ŽE JE ROZKTOMILÝ ALE ON TO POVAŽUJE ZA URÁŽKU.

10 TRPASLÍK TRPASLÍK TRPASLÍK JE V PRVNÍM DÍLE SLUHA BÍLÉ ČARODĚJNICE A V DRUHÉM DÍLE JE OSVOBOZEN 4 HRDINY.V DRUHÉM DÍLE TAKÉ ZABIJE SVÉHO BRATA PRO OCHRANU LUCINKY.

11 KENTAUR V PRVNÍM DÍLE ZACHRÁNÍ PETRA PŘED JISTOU SMRTÍ.V DRUHÉM DÍLE JIM POMŮŽE PROTI MIRAZOVI ARMÁDĚ.

12 MINOTAUR MINOTAUR V PRVNÍM DÍLE JE TAKÉ S ČARODĚJNICÍ ALE V DRUHÉM JE NA STRANĚ NARNIE.V DRUHÉM DÍLE ZACHRÁNIL VŠECHNY NA HRADĚ MIRAZE.

13 MIRAZ MIRAZ SE VYSKYTUJE JEN V DRUHÉM DÍLE A JE PROTI NARNII.DAL VYHLÁSIT VÁLKU NARNIANŮM.JE TO NEVLASNÍ OTEC KASPIANA.

14 MIRAZOVO VOJSKO MIRAZOVO VOJSKO JE OBROVSKÉ A PROTO SI MYSLÍ ŽE NARNIANY MŮŽE PORAZIT VE VELKÉM BOJI.

15 VELKÝ BOJ-obrázky

16 VELKÝ BOJ VELKÝ BOJ SE USKUTEČNÍ NA KONCI KNÍŽKY.PŘED VELKÝM BOJEM POŠLOU LUCINKU ABY NALEZLA ASLANA.ASLANA NAJDE A ASLAN VZBUDÍ NARNII.A S POMOCÍ ASLANA NARNIANI VYHRAJÍ!!!!!

17 A KDO TO VYTVO Ř IL? VYTVOŘILI: Filip Vlach Dominik Gygal AUTOR:C.S. LEWIS ILUSTRACE:C.S. LEWIS

18 KONEC DĚKUJEME !!!


Stáhnout ppt "O ČEM KNIHA POJEDNÁVÁ KNIHA POJEDNÁVÁ O 4 HRDINECH KTEŘÍ SE PODRUHÉ VYDÁVAJÍ DO NARNIE.TAM POTKAJÍ MIRAZOVO VOJSKO.KTEŘÍ VĚZNÍ MALÉHO TRPAJZLÍKA.TEN JE."

Podobné prezentace


Reklamy Google