Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Pekelný advent autor: Jan Sviták.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Pekelný advent autor: Jan Sviták."— Transkript prezentace:

1 Pekelný advent autor: Jan Sviták

2 Je to o dvou kamarádech, kteří se jmenují Oliver a Ema
Je to o dvou kamarádech, kteří se jmenují Oliver a Ema. Začíná to tak, že Emě se zdá sen o tom, jak malého kluka bere čert. Tak se to s Oliverem snaží vypátrat. Jednoho dne je Ema nemocná, a tak musí Oliver sám do školy. A tam potká Mácháně a ten mu říká, že jde bouchnout chemickou laboratoř a jestli prý sním nepůjde, tak mu strčí hlavu do záchodu. /POKRAČOVÁNÍ NA DALŠÍ STRANĚ/

3 Oliver měl strach, a tak přijal jeho nabídku.
Zamíchali pár prvků a když měl pan profesor Kořínek chemii a začal míchat prvky, tak to bouchlo. Emin sen byl stále hrozivější a hrozivější a Ema zjistila, že by se to mělo stát na Mikuláše a tak to šli prověřit. Všechno šlo dobře. (POKRAČOVÁNÍ NA DALŠÍ STRANĚ)

4 Najednou byl Mikuláš a oni se šli podívat ven a cestou potkali několik skupin s čerty Mikulášem a anděly. Najednou potkali jenom jednoho čerta a poznali, že je to pravý čert. Když se čert otočil, tak vzal Olivera do ruky a dal ho do pytle. Pak ho odnesl do pekla . Ema říkala, že Olivera vzal čert, ale nikdo jí nevěřil a jednou jí dali do blázince.(pokračování na další str.)

5 Pak jí vysvobodil Oliverův otec a jeli na čertovo kopyto
Pak jí vysvobodil Oliverův otec a jeli na čertovo kopyto. Druhý den šli za Jindřichem a ten jim řekl, že si musí přivolat draka, aby mohli na onen svět. Tak si šli přivolat draka, ale ten chtěl oběť. Oliverův otec a Ema byli připraveni a donesli mu dvě kuřata a drak se začal smát, že mu nikdo nikdy nedal jenom dvě kuřata. (POKRAČOVÁNÍ NA DALŠÍ STRANĚ)

6 Ema řekla, že potřebuje bojovat proti čertům a když to dračice zjistila, tak je vynesla na onen svět. Potom šla Ema s Oliverovým otcem do PEKLA a tam zachránili 18 dětí z 20. Jenom Mácháně a Olivera ne, protože nechali bouchnout chemickou laboratoř. Potom Ema zachránila Olivera z PEKLA. Čerti chtěli uspořádat akci vánoce, ale u vchodu stáli policisté a zabili je.

7 KONEC Vytvořili OSKAR a HONZA.


Stáhnout ppt "Pekelný advent autor: Jan Sviták."

Podobné prezentace


Reklamy Google