Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Řecko Jana K a lusová. pláž Zajímavosti Na Kypru je 300 slunečných dní v roce. Může se pochlubit tím,že je 3 největší ve Středomoří. Na Korfu pobývala.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Řecko Jana K a lusová. pláž Zajímavosti Na Kypru je 300 slunečných dní v roce. Může se pochlubit tím,že je 3 největší ve Středomoří. Na Korfu pobývala."— Transkript prezentace:

1 Řecko Jana K a lusová

2 pláž

3 Zajímavosti Na Kypru je 300 slunečných dní v roce. Může se pochlubit tím,že je 3 největší ve Středomoří. Na Korfu pobývala císařovna aby byla Krásná.

4 obyvatelé Obývali ho bájní bohové na hoře Olymp. Například Afrodita,Zeus,Hádes bůh podsvětí.Vypráví se o nich různé pověsti. Ted´ už na bohy a pověsti asi nikdo nevěří.

5 Hrdinové Alexandr Veliký byl dobyvatel,který dobyl skoro celou Evropu.Byl na ženy i muže. Zemřel mladý na malárii a jeho syn a manželka byli zabiti.Jeho rodiče byli král Filip 2 a matka.

6 Války Trojská válka je nejpopulárnější.Bojovali o Helenu kterou si odvedl princ Paris.Byl o ní také natočen film.

7 Památky Je zde mnoho památek.


Stáhnout ppt "Řecko Jana K a lusová. pláž Zajímavosti Na Kypru je 300 slunečných dní v roce. Může se pochlubit tím,že je 3 největší ve Středomoří. Na Korfu pobývala."

Podobné prezentace


Reklamy Google