Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

„Od Estonska po Chorvatsko: Inteligentní opatření na úsporu energie pro obecní bydlení v zemích střední a východní Evropy“ (INTENSE) 01.10.2008.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "„Od Estonska po Chorvatsko: Inteligentní opatření na úsporu energie pro obecní bydlení v zemích střední a východní Evropy“ (INTENSE) 01.10.2008."— Transkript prezentace:

1 „Od Estonska po Chorvatsko: Inteligentní opatření na úsporu energie pro obecní bydlení v zemích střední a východní Evropy“ (INTENSE) – IEE/07/823/SI Nositel projektu: Baltic Environmental Forum, Lotyšsko

2 INTENSE - zapojené regiony

3 INTENSE ve zkratce Hlavní cíl: Ovlivnit výstavbu na legislativní, technické, plánovací a spotřebitelské úrovni. Implementace ve 12 zemích 28 partnery, celkový rozpočet projektu 3,2 mil. EUR Hlavní myšlenka projektu – přenos inteligentních opatření na úsporu energie pro obecní bydlení ze „starých“ zemí EU do „nových“ členských zemí a přistupujících zemí ve střední a východní Evropě.

4 Výstupy INTENSE Mezinárodní seminář o energetických úsporách ( dubna 2009, zámek Křtiny) Informační leták o energetických úsporách při stavbě domu Dotazníkový průzkum v obcích JMK Propagační leták projektu Propagace projektu v médiích Exkurze do Německa Internetová prezentace projektu Národní seminář o úsporách energie v Blansku Energetický audit vybrané budovy (obecní bydlení, škola apod.) Modul pro vzdělávaní odborníků Výkladový slovník pojmů v energetice Rozsáhlé kontakty na zahraničí

5 Děkuji za pozornost Ing. Stanislav Kutáček MAS Moravský kras Tel.:


Stáhnout ppt "„Od Estonska po Chorvatsko: Inteligentní opatření na úsporu energie pro obecní bydlení v zemích střední a východní Evropy“ (INTENSE) 01.10.2008."

Podobné prezentace


Reklamy Google