Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

* Sdružení právnických osob (Svazek obcí Novoborska, Mikroregion Podralsko, Svazek obcí Máchův kraj) * Koordinuje aktivity v CR na území členů, které.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "* Sdružení právnických osob (Svazek obcí Novoborska, Mikroregion Podralsko, Svazek obcí Máchův kraj) * Koordinuje aktivity v CR na území členů, které."— Transkript prezentace:

1

2 * Sdružení právnických osob (Svazek obcí Novoborska, Mikroregion Podralsko, Svazek obcí Máchův kraj) * Koordinuje aktivity v CR na území členů, které zasahují do okresů Česká Lípa, Liberec a Mladá Boleslav. * Snaha o vyvážený rozvoj CR v turistickém regionu. * Spolupráce s dalšími neziskovými, veřejnoprávními a soukromými subjekty. * Partnerství s KÚ Libereckého kraje

3

4 Lázně byly v Chrastavě v areálu bývalého zámečku otevřeny v prosinci * V současné době je v areálu lázní v provozu: vnitřní koupelový, relaxační bazén nepravidelného tvaru, vířivka pro osob, suchá a parní sauna, wellness služby. * Otevírací doba PO – NE9 – 21 hodin (PÁ+SO do 23 hodin) * Balíčky služeb pro jednotlivce, páry, rodiny, seniory, skupiny, ad. * Možnost ubytování i stravování * Adresa: Bilokostelecká 128, Chrastava, Web:

5

6 Nachází se v půdních prostorách Městské knihovny v Doksech. * stálá expozice věnovaná vývoji komiksu Čtyřlístek všechny postavy v téměř životní velikosti, Fifinčina kuchyně, Myšpulínovy vynálezy. * Prostor pro besedy, přednášky, minivýstavy. * Otevírací doba - prázdniny ÚT - NE9 – 12 hodin * Naučná stezka Čtyřlístku kolem Blaťáku * Proč Čyřlístek v Doksech? * Adresa: Valdštejnská 251, Doksy, Web:

7

8 Zelená cyklomagistrála Ploučnice * Ploučnice – v působnosti MRG Podralsko 50 km dlouhý úsek. Celková délka trasy 85 km. Začátek u pramenů Ploučnice v Osečné, konec v Děčíně. * Základní trasa v délce 18 km z Osečné do Novin pod Ralskem, vyasfaltovaný úsek. * Využití – cykloturistika, pěší turistika, in-line, nemotorová doprava, běžky * Přístupna celoročně * Turistická informační centra – Osečná, Hamr na Jezeře, Stráž pod Ralskem * Doprovodná infrastruktura – stravovací a ubytovací zařízení, cyklopůjčovna a půjčovna in-line ve Stráži pod Ralaskem.

9

10 Centrum textilního tisku * vzniklo rekonstrukcí bývalého hospodářského stavení vodního hradu Lipý v České Lípě. * interaktivní expozice zaměřená na techniky potiskování textilu. Možnost vyzkoušení a odnesení vlastního výrobku. * tisíce vzorů pocházející z textilních vzorníků, které byly v rámci projektu převedeny do digitální podoby a zrestaurovány. * Otevírací doba – duben - září ÚT - SO9 – 17 hodin NE 13 – 17 hodin * Adresa: U Vodního hradu 63, Česká Lípa, Web:

11

12 Jezdecká stezka Brniště a Stezka hastrmanů soubor cest a stezek, které jsou vybaveny a upraveny pro nejen pro jízdu na koni * První etapa jezdecké stezky a trasy v délce 30 km. Jsou označeny symbolem červené podkovy a nabízí výlety do oblastí polí a luk v okolí Brniště. * Provoz je celoroční a pouze po vyznačených trasách. * Úvaziště – na celé trase jsou 3 úvaziště sloužící k odpočinku nejen koně, ale i jezdce. * Stezka hastrmanů – v některých místech protíná stezku jezdeckou. Naučná stezka pro děti a rodiče s 11 interaktivními zastaveními. Na kole i pěšky.

13 Zajímavé akce nadcházejících dní v TR Českolipsko (www.ceskolipsko.info) * Muzejní noc aneb strašidla na hradě – Č.L. * Krajské slavnosti – Nový Bor * Sklářské slavnosti – Nový Bor * Městské slavnosti – Česká Lípa * Starosplavská pouť – Staré Splavy * 9. – Mezinárodní jazzové dny – Dubá * 23. – Beach open air festival Mácháč

14


Stáhnout ppt "* Sdružení právnických osob (Svazek obcí Novoborska, Mikroregion Podralsko, Svazek obcí Máchův kraj) * Koordinuje aktivity v CR na území členů, které."

Podobné prezentace


Reklamy Google