Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Najdi jarní květinu, která se nachází jen jednou

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Najdi jarní květinu, která se nachází jen jednou"— Transkript prezentace:

1 Najdi jarní květinu, která se nachází jen jednou
Vztah k životnímu prostředí

2

3

4

5

6

7 Použité odkazy Vlastní zdroj

8 Metodický pokyn Integrovaný blok: příroda
Popis Poznávání jarních květin pomocí hry Očekávání a cíle Dítě si osvojí znalost základních jarních květin Projekt CZ.1.07/1.3.00/ je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.

9 Studijní materiály Povinné materiály, pomůcky a technické vybavení
zdroj: Dotyková obrazovka, připojená k PC Nepovinné materiály Didaktický kufřík - KUMUČ Projekt CZ.1.07/1.3.00/ je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.

10 Práce s interaktivním výukovým materiálem
Děti se snaží nalézt na snímku rostlinu, která k sobě nemá stejnou dvojici. Kliknutím na vybranou kytičku se dětem znázorní zpětná vazba Projekt CZ.1.07/1.3.00/ je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.

11 Prvky polytechnické výchovy
Osvojit si elementární poznatky o okolním prostředí, které jsou dítěti blízké, pro ně smysluplné a přínosné, zajímavé a jemu pochopitelné a využitelné pro další učení a životní praxi Vnímat, že svět má svůj řád, že je rozmanitý a pozoruhodný Vnímat, že je zajímavé dozvídat se nové věci, využívat zkušeností k učení Postupovat a učit se podle pokynů a instrukcí Prožívat radost ze zvládnutého a poznaného Projekt CZ.1.07/1.3.00/ je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.

12 Cíle polytechnické výchovy
Vnímat vliv techniky na společnost a přírodu Směrovat děti k získávání základních pracovních dovedností a návyků Chápat postavení techniky a technických oborů v životě lidstva jako devízu Učit děti základním poznatkům o technice Vést děti ke kooperativnímu hodnocení a sebehodnocení Podpořit rozvoj myšlenkového potenciálu dětí Projekt CZ.1.07/1.3.00/ je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.


Stáhnout ppt "Najdi jarní květinu, která se nachází jen jednou"

Podobné prezentace


Reklamy Google