P ř espolní b ě h 4. a 14.10.2010. 4.10.2010 se pořádal přespolní běh v Zámecké zahradě v Teplicích. Byly zde školy jako : Gymnázium Teplice, ZŠ Nové.

Slides:

ZŠ T.G.MASARYKA ŠKOLNÍ PARLAMENT 2011/2012.

Najdi na slepé mapě České republiky města podle zadání.
Slovní úlohy o n méně/více 0-20
SHODA PŘÍSUDKU S PODMĚTEM
HROŠIÁDA Každoročně ji pořádá na podzim a na jaře ZŠ Hrochův Týnec.
Občanské sdružení KolumbusPředstavuje Výstavy děl svých členů.
Emil Zátopek.
Změň věty tázací ve věty oznamovací Píše Adam domácí úkol? Kvetou na jaře sněženky? Opadává na podzim listí? Pouští Daniel rád draky? Rostou v lese houby?
Velká pardubická. HistorieJosef Váňa ŽelezníkSoučasnost Závěr KONEC.
Metodický list Pořadové číslo: VY_32_INOVACE_I.B.07 Název pro školu:
ČESKÉ DÁLKOVÉ BĚHY. JIZERSKÁ PADESÁTKA Nejznámější český závod je Jizerská padesátka Běhá se od roku 1968 klasickou technikou Účastní se jej až 6000 závodníků,
Nikola Skalová, Berenika Pilařová, Tereza Neitzelová, Karolína Vokálová, Lena Šuláková Adaptační kurz 1.A 2014.
POMĚR Prezentace je zaměřená na výklad a procvičení slovních úloh na poměr. Autor: Mgr. Věra Benáková, 2. ZŠ Dobříš 7 : 4 1 : : :
DÁLKOVÉ BĚHY.
Tomáš Prejzek ZŠ T. Stolzové Kostelec nad Labem listopad 2011
Projektový den – „Den dětí“ Čtvrtek „Setkání s netradičními sporty“ ČERVINKA Vladimír 9.A KAŇKOVSKÝ David 8.A DANĚK Daniel 8.A KONVALINKA Dominik.
Oříšky 20 JAKUB VEJROSTA ©. Pořadí čísel  Zde jsou číslice od nuly do devítky ve zvláštním pořadí. Kam byste mezi ně zařadili číslo deset? 
ZŠ, Týn nad Vltavou, Malá Strana
ATLETIKA 4 - BĚHY.
Česká republika Horopis IV.
MARIE TEREZIE RODINA HANI a ANI.
Základní škola Jakuba Jana Ryby Rožmitál pod Třemšínem Inovace a zkvalitnění výuky projekt v rámci Operačního programu VZDĚLÁVÁNÍ PRO KONKURENCESCHOPNOST.
Autorka : Eliška Šťastná
10. Žáků takže 5 dívek a 5 chlapců… DÍVKY CHLAPCI Becherová Lenka Bláha Petr Doležalová Barbora Knotek Jaroslav Novotná Kateřina Lepšík Jan.
Měřítko mapy, plánu Matematika 7. ročník
Studio AEV uvádí prezentaci Studio AEV uvádí prezentaci.
PRAVIDLA VOLEJBALU pro malé sportovce
VÍTÁMVÁS CUP 2006 Turnaj ve stolním STIGA hokeji.
TROJČLENKA.
Disciplína: W1x zMirka Knapková Zodpovědný trenér: Tomáš Kacovský Jménonej.05I.06III.06XI.06I. 07III.07I.08I.09III.09 Knapková M.21:18,221:40,3 21:29,5.
Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Daniel Hanzlík Obchodní akademie a Střední odborná škola logistická, Opava, příspěvková.
PROCENTA % % % 7. ročník ZŠ Vytvořila: Mgr. Marie Jíšová
Národní program zdraví – projekty podpory zdraví Putování za zdravým jídlem Mít své tělo ráda Krok za krokem za zdravým životem Národní program řešení.
Slovní úlohy Dělitelnost
P r o c e n t a % II. Procentová část Matematika 7.ročník ZŠ Creation IP&RK.
Ústecký kraj. Poloha a rozloha Ústeckého kraje SZ Čech, na hranicích se SRN Sousedí s kraji Libereckým, Středočeským, Plzeňským a Karlovarským Plocha.
StaroboleslavskoStaroboleslavsko. - území staroboleslavska se nachází v středočekém kraji, v okolí Staré Boleslavi.
Školní výlet 7. B Praha. Cesta do Prahy pendolinem proběhla bez problémů.
Název školy: Základní škola a Mateřská škola při dětské léčebně, Janské Lázně, Horní promenáda 268 Autor: Mgr. Jitka Langerová Datum: Název:
Kostelec nad Orlicí potřetí (1. stupeň) Tereza Šrámková Stará radnice.
ZŠ Týnec nad Labem Autor: Mgr. Monika Kysilková VY_32_INOVACE_16_Matematika pro 8.ročník_Slovní úlohy s užitím rovnic- test 2 Téma: Slovní úlohy s užitím.
Mapu a soutěž vytvořili Tadeáš Janout a Karolína Pacáková.
Název školy: ZŠ Varnsdorf, Edisonova 2821, okres Děčín, příspěvková organizace Matematika a její aplikace, Matematika, Čísla a početní operace, Složené.
Základní škola T. G. Masaryka, Bojkovice, okres Uherské Hradiště
Rychlost, dráha a čas Autor: Lukáš Polák.
M-Ji-CU053-Slovni_ulohy_se_zlomky
Pohyb tělesa rychlost,dráha, čas – příklady.
Transkript prezentace:

P ř espolní b ě h 4. a

se pořádal přespolní běh v Zámecké zahradě v Teplicích. Byly zde školy jako : Gymnázium Teplice, ZŠ Nové Lázně a další.

ZŠ Metelkovo nám. zastupovali za dívky: Tereza Běhounková, Pavlína Králová, Karolína Chárová a Daniela Buková a za chlapce: Jan Laštovka, Tomáš Táborský, Jakub Havlíček, Jakub Koval. Jako doprovod zde byla p.uč.Laštovková. Díky svému pořadí v běhu vyhráli dívky 1.místo a chlapci 3.místo.

proběhlo druhé kolo v Ústí nad Labem. Běhu se zúčastnily ty samé dívky. Trať byla dlouhá 2 km. Běžely se 2,5 kola kolem hriště a pozemku u zdejší školy. Konkurence zde byla větší, ale dívky opět vyhrály 1.místo.

Nejvíce ale přispěla k vítězství Terka Běhounková, která oba běhy vyhrála Rozhovor s Terkou Běhounkovou : -Od kolika let běháš? --Od 5 let. -Na co myslíš při běhu? --Obvykle si něco zpívám. -Jak často máš tréninky? --5x týdně..