Restaurace Klub ve Štětí FORNAXA –TĚSNĚNÍ, spol. s r.o. Dům dětí a mládeže Štětí VOLEMAN - autobusová přeprava Patok s.r.o. Ahlfit s.r.o. STROJCONSULT.

Slides:

Podobné prezentace
EXKURZE – ZA ARCHITEKTUROU A HISTORIÍ SEVEROVÝCHODNÍ ITÁLIE SPŠ A SOU UNIČOV –

Název školy: ZÁKLADNÍ ŠKOLA SADSKÁ Autor: Bc. Naďa Prejzová Název DUM: VY_32_Inovace_4.2.9 Práce a volný čas Název sady: Člověk a jeho svět 3. ročník Číslo.
Florbal Ročník: Vzdělávací obor: Tělesná výchova Tematický okruh: S portovní hry Téma: Florbal – základní pravidla Jméno autora: Mgr. Tomáš Vacek.
Starší přípravka + mladší přípravka A,B sezóna 2014/2015 trenér starší přípravky Allan Kheil, trenér mladší přípravky A Petr Vokáč trenér mladší přípravky.
Obchodní akademie, Střední odborná škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Hradec Králové Autor:Ing. Jana Kadlecová Název materiálu: VY_32_INOVACE_9_CLOVEK_A_PRAVO_08.
Vzdělávací oblast:Ekonomické vzdělávání Tematická oblast:Podnik a podnikání Název vyučovací oblasti: Kapitálové OS – Společnost s ručením omezeným Ročník.
Název školy: Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové, Úprkova 1 Autor: Mgr. Petr Nedbal Název: VY_32_INOVACE_9C_1_Pravěk II.-vznik zemědělství.
Název školy: Svobodná základní škola,o.p.s. Autor: Ivana Makovičková Název materiálu: VY_12_INOVACE_4_ČTENÁŘSKÁ GRAMOTNOST_SILÁK BIVOJ Název: SILÁK BIVOJ.
 Název školy: ZŠ Pr ů honice, Školní 191, p ř ísp ě vková organizace  Název a č íslo materiálu: VY_32_INOVACE_D6_44  Autor: Zde ň ka Matoušová  Období:
Metodický list: Vyjmenovaná slova po „B, L, M“ - shrnutí Jazykové vzdělávání Jazyk: český Věk: 3. ročník ZŠ Anotace: Tato prezentace slouží k procvičování.
SESTAVA : Brankař : Jakub Slováček. Dále : Marek Martinák. Kohout Robin, Loucký Tomáš, Knebl Zdeněk, Vokulič Ondřej, Hruška Robin, Černý Matěj, Hurta Jarda,
Restaurace Klub ve Štětí FORNAA –TĚSNĚNÍ, spol. s r.o. Dům dětí a mládeže Štětí VOLEMAN - autobusová přeprava Patok s.r.o. Ahlfit s.r.o. STROJCONSULT s.r.o.
STUDIE A ANALÝZA ŽIVOTNÍHO STYLU A ZDRAVÍ MLÁDEŽE V KRAJI VYSOČINA MUDr. Stanislav Wasserbauer Zdravá vysočina, o.s. a Státní zdravotní ústav ve spolupráci.
Řecko-perské války Nejslavnější hodina Řecka. Perská říše Peršané v 5. stol. př.n.l. vytvořili obrovskou veleříši. Šáh-in-šáh Dareios I. Chtěl dobýt i.
I. Literární exkurze II. Sout ěž e III. Projekt Mladé fronty Dnes IV. Č tená ř ské dílny V. Literární ve č ery.
1. Světová válka Odstrčil Petr. První světová válka před rokem 1939 známá jako Velká válka, nebo světová válka byl globální válečný konflikt probíhající.
SK Štětí, z.s sobota 10:15 hod 24. kolo 12.
FC Nový Bor, z.s. SK Štětí, z.s. 8. Fotbalový zpravodaj
13. FK Baník Souš z.s. SK Štětí, z.s sobota 10:15 26.kolo
JAK PROPAST MACOCHA DOSTALA SVÉ JMÉNO
Losovací aktiv OFS Mělník ročník
SK Štětí, z.s sobota 10:15 hod 27. kolo 14.
Jak se dařilo A mužstvu SK Strupčic v jarní soutěži 2009 v 1. B třídě
Jílové z.s. FK sobota 10:15 hod 5. kolo SK Štětí, z.s. 3.
Vesmír Co uvidíš, zvedneš-li svůj zrak k obloze? mraky, oblohu
Poměr Co je poměr. Změna v daném poměru..
NÁZEV ŠKOLY: ZŠ NETVOŘICE, OKRES BENEŠOV
Autor: Mgr. Věra Voborníková Datum: Název: VY_52_INOVACE_08_VLASTIVĚDA
fotbalový klub Bílina sobota 10:15 hod 9. kolo
Základní škola a Mateřská škola, Liberec, Barvířská 38/6, příspěvková organizace O PERNÍKOVÉ CHALOUPCE Název : VY_32_inovace_13 - ČJ – O perníkové.
Škola: Základní škola a Mateřská škola, Kostelní 560, Svoboda n. Úpou,
Poměr v základním tvaru.
Název školy: ZŠ a MŠ Verneřice Autor výukového materiálu: Lenka Lehká
Autor : Mgr. Venuše Nováková Název materiálu:
Slovní úlohy o společné práci stejný čas
FK Slavoj Žatec sobota 10:15 hod 12. kolo 7.
VYBER SPRÁVNÉ PŘÍSLOVÍ
Autor: Mgr. Vladimíra Dvořáková
HÁZENÁ Vedoucí práce: Mgr. J. Kulíšková.
TJ Sokol Srbice, z.s sobota 10:15 hod 14. kolo 8.
Česká padelová tour 2018 seriál oficiálních soutěžních turnajů vrcholící Mistrovstvím České republiky v padelu vyhlašuje:
5. Ročník Memoriálu Jana Marka
FK Tatran Kadaň sobota 10:15 hod 23. kolo 13.
Věta se skládá ze slov Název školy
Vyhodnocení jarní části sezóny 2018/2019 za starší, mladší a mini přípravku SK Zeleneč (děti ročník 2008 až 2013) SK ZELENEČ.
Transkript prezentace:

Restaurace Klub ve Štětí FORNAXA –TĚSNĚNÍ, spol. s r.o. Dům dětí a mládeže Štětí VOLEMAN - autobusová přeprava Patok s.r.o. Ahlfit s.r.o. STROJCONSULT s.r.o. Izolace Beran s.r.o. POKORNÝ, spol. s r.o. STAVEBNÍ STROJE A DOPRAVA s.r.o. JT-Service s.r.o. VAM ANLAGETECHNIK s.r.o. Průmstav Štětí a.s. Montiz BESTONSTAV s.r.o. DEKRA Industrial s.r.o. AXIS a.s. INDUSTRIAL CZ, spol. s r.o. Unistroj s.r.o. Tyma CZ, s.r.o. Technicom, s.r.o. Fortuna Ruml s.r.o. GEAR SERVICE s.r.o. Hlavní partneři pro rok 2015 Další partneři pro rok

SK Štětí a 2 35 FK ČL Neštěmice

3 34 Sokol Vražkov-SK Štětí Stará garda

4 33 Minulý týden se mládežnickým mužstvům nedařilo SK Štětí FK Jiskra Modrá 3:0 Dospělí Sokol VražkovSK Štětí 2:3 Stará garda TJ Sokol Košťany SK Štětí 8:0 Starší dorost TJ Sokol Košťany SK Štětí 5:2 Mladší dorost FK LitoměřiceSK Štětí 12:0 Starš žáci FK LitoměřiceSK Štětí 7:1 Mladší žáci SK Štětí FK Libochovice 1:2 Mladší žáci B FA Petra Voříška SK Štětí/Roudni ce n.L. 29:11 Starší přípravka FA Petra Voříška SK Štětí/Roudni ce n.L. 28:16 Starší přípravka 2006 Stará garda Sepap Štětí Okresní přebor 2015/16 po 7. kole 1.TJ Žitenice : Tigo Nučnice : TJ Sokol České Kopisty : FK Litoměřice : Sepap Štětí - stará garda : Slavoj Bohušovice : Sokol Malé Žernoseky : Sokol Vražkov : Sokol Pokratice5005 6: kolo okresního p ř eboru staré gardy Bohušovce-Žitenice2:12 Pokratice - Malé Žernoseky0:4 Vražkov - Štětí2:3 Litoměřice - České Kopisty2:4

sobota13:00Štětí TJ Sokol Pokratice Mladší žáci B neděle10:00 SK Štětí/Roudnice n.L. FK Ústí n.L. Starší přípravka 2005, neděle13:00Turnaj mladší přípravky Mladší přípravka sobota 10:15, 12:30 SK Štětí/Hoštka FK Český Lev Neštěmice Starší, mladší dorost neděle 10:00, 12:00 SK Štětí FK Český Lev Neštěmice Starší, mladší žáci pátek16:30SK Štětí Sokol Pokratice Stará garda sobota10:15SK Štětí FK Chmel Blšany Dospělí sobota 10:15, 12:30 VOŠ a SOŠ Roudnice nad Labem v Hrobcích SK Štětí/Hoštka Starší, mladší dorost neděle 10:00, 12:00 SK Roudnice nad Labem SK Štětí Starší, mladší žáci pátek16:30FK LitoměřiceSK ŠtětíStará garda sobota10:00SK Roudnice n.L.BŠtětí Mladší žáci B sobota10:00Turnaj mladší přípravky v Brozanech Mladší přípravka sobota17:00 TJ Střekov-umělé osvětlení SK ŠtětíDospělí neděle10:00 FK BANÍK MOST 1909, A.S. SK Štětí/Roudnice n.L. Starší přípravka 2005,2006 Zápasy doma Zápasy venku Stará garda z 5 zápasů v okresním přeboru 4 odehrála na hřišti soupeře odehrála na hřišti soupeře

Nešt ě mice - Bílina 4: Hrobce - Nešt ě mice 5: Nešt ě mice - LoKo Chomutov 7: Krupka - Nešt ě mice 5: Nešt ě mice - Postoloprty 3: Horní Ji ř etín - Nešt ě mice 1: Nešt ě mice - Proboštov 1: Ž atec - Nešt ě mice 2: Nešt ě mice - Modlany 3:5 FK Český Lev Neštěmice v prvních 4 kolech 2x vyhrál doma a na hřišti soupeře naopak 2x prohrál. Když pak Neštěmice zvítězily doma nad Postoloprty a v dalším kole překvapivě i v Horním Jiřetíně, tak mu patřilo krásné 4. místo těsně za naším mužstvem o 2 body. 20.září však přišla porážka doma s Proboštovem a od této doby náš dnešní soupeř nezískal ani bod. Prohrál v Žatci a před týdnem doma s Modlany. Zastavil se na 12 bodech a patří mu 10. místo.

730 SK Štětí – FK ČL Neštěmice 4:3(3:0) kolo 29. hrané Branky: Stejskal 3, Slanička 1 Sestava: Michovský-Tichý, Tůma, Šmidrkal, Ransdorf(45. Poráč)-Belák, Malák(87.Koráň),Kucler, -Stejskal, Matuszewski(45.Blažek) Připraveni: Gabriel Trenér: J.Vinš Vedoucí: J.Havner Masér: K.Zavřel Rozhodčí: Barva-Benda, Prošek Hlavní Pořadatel: J.Havner Vzpomínáte na náš poslední zápas s Neštěmicemi? Bylo to na konci loňské sezóny a v polovině zápasu jsme vedli 3:0. Minutu před koncem však soupeř vyrovnal, abychom v nastaveném čase vstřelili přeci jenom vítěznou branku Zveme všechny mladé kluky i holky na hřiště. Kdo má zájem hrát fotbal ať přijde a hlásí se u trenérů

829 Ob ě starší p ř ípravky prohrály minulý týden v D ěč ín ě na h ř išti Máchovka s Fotbalovou akademií Petra Vo ř íška, ale i tak se dr ž í na krásném 3. mís t ě Krajský přebor starší přípravky r SK Junior Teplice/ FK Teplice :9918 2FK Ústí n. L :8518 3SK Roudnice/Štětí :9412 4FC Chomutov : FA Petra Voříška :9512 6Mostecký FK : FK Tatran Kadaň/J. Žatec :1139 8FK Baník Most :1157 9FK Litvínov710694: FK Litoměřice610574: FK Louny/ Postoloprty600674:2120 Krajskýpřebor starší přípravky r FK Ústí n. L :8018 2FK Baník Most :8615 3SK Roudnice/Štětí :8115 4FK Tatran Kadaň/J. Žatec :8113 5FK Litoměřice :9412 6FA Petra Voříška :9611 7SK Junior Teplice/ FK Teplice : FC Chomutov520378:796 9FK Litvínov701691: FK Louny/ Postoloprty600684: Mostecký FK600642:2260 V PRVNÍM POLOČASE JSME SE TRÁPILI A NA BRANKY SE ČEKALO DO DRUHÉ ČÁSTI

9 28 Okresní přebor mladších žáků 2015/2016 po 4 kolech 1SK Roudnice "B" :5 12 2Pokratice :9 12 3Straškov-Vodochody :1 12 4Štětí "B" :9 9 5Libochovice :14 9 6Budyně :16 6 7Hoštka :23 0 8Polepy :43 0 9Peruc :57 0 Mladší ž áci B 2x za sebou prohráli a klesli na 4. místo Pokračování zápasu Jiskra Modrá-SK Štětí Důrazným atakováním soupeře jsme se dostali k míči v 60, minutě, ale ani Belák nemířil přesně. Uklidňující branky na 2:0 jsme se dočkali v 67. minutě. Do zpětné přihrávky se opřel Slanička a míč skončil u pravé tyče. V 75. minutě poslal trenér na hřiště Jana Grepla a jeho první kontakt s míčem skončil brankou. Slanička vystřelil, míč se odrazil zpět do pole k nohám dobíhajícího, již zmiňovaného Grepla, který i s pomocí tyče upravil na 3:0. Korigovat mohli hosté v 84. minutě, když po centru Čapka z volného přímého kopu hlavičkoval vedle Šotola. Poslední velkou příležitost utkání mělo Štětí 4 minuty před koncem, kdy po rohu dolétl míč až k Hrdému, který pohotově vystřelil, ale hradbou těl míč do sítě neproletěl. Branky: Slanička 1, Jan Grepl 1 Sestava: Kloub-Tichý, Ransdorf, Šimral, Čámský-Kucler, Slanička(84. Poráč), Hrdý, Stejskal. Belák(74. Jan Grepl), Malák(78.Marek) Připraveni: Michovský, Mencl¨ Trenér: J.Vinš Vedoucí: J.Havner Masér: K.Zavřel Rozhodčí: Jan Zubr-Tomáš Zvonař, Tomáš Zubr Delegát: P.Kalista Hlavní pořadatel: J.Havner 100 diváků

1027 Mladší ž áci v Litom ěř icích zmeškali první polo č as. Ve druhém se silným soupe ř em dr ž eli krok 9. hrací kolo Ústeckého přeboru mladších žáků FK DuchcovTJ Koš ť any2:0 FK D ěč ín ANešt ě mice4:5 TJ KrupkaSK Brozany6:0 ASK LovosiceFK D ěč ín B2:12 FK Litom ěř iceSK Št ě tí7:1 FK Litom ěř ice/ Ž iteniceSK Roudnice1:5 Noviná ř ské post ř ehy po zápase SK Št ě tí – FC Jiskra Modrá

1126 Ústecký přebor starších žáků 2015/2016 po 9 zápasech 1FK Litoměřice :4 27 2FK Děčín A : SK Brozany :8 24 4TJ Košťany/ Oldřichov : Neštěmice : FK Děčín B : ASK Lovosice : SK Roudnice :37 9 9TJ Krupka : FK Duchcov : FK Litoměřice/Žitenice : SK Štětí :52 3 Ústecký přebor mladších žáků 2015/2016 po 9 zápasech 1SK Roudnice :8 27 2FK Litoměřice :8 24 3FK Děčín B : Neštěmice : SK Brozany : FK Duchcov : FK Litoměřice/Žitenice : TJ Krupka : TJ Košťany/ Oldřichov : FK Děčín A : SK Štětí : ASK Lovosice :54 6 Foto SK Štětí- FK Modrá

hrací kolo Ústeckého přeboru starších žáků FK DuchcovTJ Koš ť any0:5 FK D ěč ín ANešt ě mice8:5 TJ KrupkaSK Brozany1:8 ASK LovosiceFK D ěč ín B4:3 PK FK Litom ěř iceSK Št ě tí12:0 FK Litom ěř ice/ Ž iteniceSK Roudnice1:4 FK Litoměřice – SK Štětí 12:0 (4:0) Trenér Németh nemohl v zápase počítat se všemi hráči a proti jednomu z nejlepších mužstev přeboru se to projevilo. Domácí na nás vlétli, jako uragán a jen výborné zákroky Šrotýře v brance a chvílemi i štěstí nás v 1. poločase zachránilo před vyšším skórem. Litoměřice pokračovaly po změně stran v tlaku a skóre bohužel začalo narůstat. Navíc se zranil brankář Lukáš Šrotýř, který těsně před tím zlikvidoval tutovku domácích. Dle prvních zpráv má naštípnutou kost. Přejeme mu rychlé uzdravení. Do branky nastoupil Franta Deák, ale ani on navyšující se skóre nedokázal zastavit. Sestava: Šrotýč(Deák-Ulrych, T.Németh, Kopecký, Kacálek, Kadlec, Zeman, Ladič, Vejražka, Holub, Cap, Ladislav Novák, Špaček, Vališová, Pospíšil Trenér: Z.Németh, J.Ransdorf Rozhodčí: T.Ludvík Starší ž áci schytali v Litom ěř icích vysokou porá ž ku SK Štětí - FK Modrá 3:0 (0:0) v 1. poločase to byl vyrovnaný zápas. Domácím to nešlo a Modrá byla vyrovnaným soupeřem. Ve 2. poločase domácí zabrali a po 2 brankách Slaničky a střídajícího Jana Grepla vyhráli 3:0. SK Hrobce - AFK L. Chomutov 3:2 (2:2) hosté rychle vedli 2:0. Závěr poločasu zase vyšel domácím a srovnali na 2:2. Druhá část patřila Hrobcům a o jejich vítězství rozhodl Slavíček v 70. minutě. Dle trenéra domácích Jaromíra Kaly vydřené 3 body. FK Blšany - Proboštov 3:2(1:1) v 57. minutě se hosté ujali vedení 2:1. Na závěrečný finiš Blšan už však nestačili. V 70. min. Štochl 2:2 a v 84. min. Cipruš 3:2 pro domácí, kteří drží neporazitelnost v normální hrací době FK Duchcov - FK Postoloprty 1:2(1:1) zápas 2 nováčků. Úvod patřil duchcovským a také se brankou Poura ujali vedení 1:0. Branka Duchcov ukolébala a začali hrát hosté, kteří také vyrovnali. 2. vyrovnaný poločas rozhodla penalta 15 minut před koncem ve prospěch hostů. FK Bílina - TJ Krupka 3:2 PK (2:1) domácí rychle vedli. Kdo jiný než Tůma. Vyrovnával Dominik Valenta, ale domácí ještě do poločasu získali vedení, o které však hned v úvodu 2. části přišli. Hosté hráli 30 minut proti 10, ale nevyužili toho a na penalty prohráli. TJ Srbice - TJ H. Jiřetín 0:2(0:2) hosté potvrdili, že na hřištích soupeřů se jim daří. V prvním poločase si vytvořili spoustu šancí a 2 z nich využili. Ve 2. poločase zvolili udržovací taktiku a zaslouženě náskok udrželi a až do konce. TJ Střekov - FK Žatec 2:3(0:2) vypadá to, že Žatec je z nejhoršího venku. Skóre otevřel Zelinka. 2. branku hostů do poločasu vsítil Klinec. Domácí sice snížili po změně stran, ale radost trvala krátce, protože Žatec odpověděl Zelinkou na 3:1. Střekov, který se začíná propadat, jenom snížil na 2:3. FK Neštěmice – TJ Modlany 3:5(1:4) trenér domácích Beran našel důvod prohry v neubráněných standardních situacích. 9. kolo Ústeckého přeboru

Kolo STARŠÍ DOROST SK Ervěnice FK Litvínov 0:2 TJ Košťany/Oldřichov SK Štětí/Hošťka 8:0 FC Chomutov/Spořice TJ Svádov/V. Březno 7:1 FK Louny VOŠ Roudnice 1:3 TJ Krupka Mostecký FK/Obrnice 2:4 FK Litoměřice ASK Lovosice/Velemín 3:2 FK Bílina FK Neštěmice 3:8 9. Kolo MLADŠÍ DOROST SK Ervěnice FK Litvínov 2:5 TJ Košťany/Oldřichov SK Štětí/Hošťka 5:2 FC Chomutov/Spořice TJ Svádov/V. Březno 5:2 FK Louny VOŠ Roudnice 2:1 TJ Krupka Mostecký FK/Obrnice 0:5 FK Litoměřice ASK Lovosice/Velemín 8:0 FK Bílina FK Neštěmice 4:2 Také mužstvo štětského dorostu, ale v roce 1976 Ústecký přebor dospělých 2015/2016 po 9.kole 1FK Blšany :5 25 2SK Štětí : TJ Modlany : TJ H. Jiřetín : TJ Krupka : Proboštov : FK Bílina : SK Hrobce : FK Postoloprty : FK Neštěmice : FK Žatec : TJ Střekov : TJ Srbice : FK Modrá : AFK L. Chomutov : FK Duchcov :21 3 Oproti minulému kolu na čele Ústeckého přeboru k velkým změnám nedošlo. Blšany, Štětí i Modlany vyhrály. Proboštov na 3. místě vystřídal Horní Jiřetín po vítězství v Srbicích. Na horu se tlačí Žatec, který po prohře ve Štětí 2x za sebou naplno bodoval. Neměnily se ani poslední 2 místa, kde zůstává Chomutov s Duchcovem, který nedokázal doma porazit ani Postoloprty.

23 Krajský přebor starší dorost 2015/2016 po 9.kole 1FK Litvínov : FK Louny :8 22 3SK Ervěnice : VOŠ Roudnice : FK Neštěmice : FK J. Děčín : FC Chomutov/Spořice : TJ Košťany/Oldřichov : ASK Lovosice/Velemín : SK Štětí/Hošťka : TJ Krupka : FK Litoměřice : TJ Svádov/V. Březno : Mostecký FK/Obrnice : FK Bílina :42 0 Krajský přebor mladší dorost 2015/2016 po 9.kole 1FK J. Děčín : FK Litvínov : VOŠ Roudnice : Mostecký FK/Obrnice : FK Litoměřice : FK Bílina : FK Louny : FK Neštěmice : FC Chomutov/Spořice : TJ Košťany/Oldřichov : SK Štětí/Hošťka : TJ Krupka : TJ Svádov/V. Březno : ASK Lovosice/Velemín : SK Ervěnice : kolo Ústeckého přeboru dospělých SK ŠtětíFK Neštěmice :15 TJ Modlany TJ Střekov :00 TJ Krupka SK Hrobce :00 FK Postoloprty FK Bílina :00 TJ H. JiřetínFK Duchcov :00 Proboštov TJ Srbice :00 FK ŽatecFK Blšany :00 FK ModráAFK L. Chomutov : kolo Ústeckého přeboru dospělých SK HrobceFK Postoloprty :15 AFK L. ChomutovTJ Krupka :30 FK BlšanyTJ Modlany :30 FK DuchcovProboštov :00 FK BílinaTJ H. Jiřetín :00 TJ SrbiceFK Žatec :30 TJ StřekovSK Štětí :00 FK NeštěmiceFK Modrá :00 Dnes odpoledne směřují oči fanoušků do Žatce, kde se hraje okresní derby Žatec- Blšany a které ukáže zda domácí mají formu. Modrá zítra odpoledne změří síly s Chomutovem. Obě mužstva potřebují body jako sůl. Za týden se hraje také zajímavý zápas a opět to jsou Blšany, které se doma střetnou s dobře hrajícími Modlany. My jedeme do Střekova, kde nám na hru bude svítit umělé osvětlení.

15 22 Nevyda ř ené vystoupení dorostenc ů v Koš ť anech. S tabulkové stejnými soupe ř i jsme 2x jasn ě prohráli. Mladší dorostenci v poločase ješt ě vedli.

16 21 SK Štětí SK Hrobcům 3:2 PK 1. První mistrovské utkání jsme sehráli na domácím trávníku a bylo to velmi zajímavé střetnutí proti SK Hrobcům. Mírný favorit jsme byli, ale ještě 6 minut před koncem jsme prohrávali 2:0. Pak však přišel obrat a ve 2. minutě nastavení jsme dokonce vyrovnali. Penaltový rozstřel vyzněl pro nás. 3:2 PK AFK LoKo Chomutov :3. 2. Na hřiště loni ještě divizního AFK LoKo Chomutov jsme jeli a ve 39. minutě to vypadalo na debakl, protože jsme prohrávali 3:0. Nevídaný obrat nastal ve 2. poločase, kdy jsme nastříleli 5 branek a jen Jan Grepl jako nováček mužstva 3. Vyhráli jsme 5:3. TJ Krupka 4: přijela do Štětí TJ Krupka a s mnoha výborným fotbalisty v sestavě se ujala vedení 1:0. Pak jsme však zabrali a průběh utkání dotáhli do vítězného konce 4:2. Postoloprty :0 4. Velmi příjemný byl výlet na hřiště Fotbalového klubu Postoloprty dne V bouřlivé atmosféře jsme domácí přehráli a po poločase 1:0 jsme si ve 2. otevřeli na zdejším hřišti střelnici a zvítězili 5:0. Po 4. kolech jsme byli s 11 body na 1. místě Sokolu Horní Jiřetín 3:2 5. kolo jsme hráli doma proti ambicióznímu Sokolu Horní Jiřetín, který byl v této době na 3. místě. 2x jsme vedli, ale nakonec nám zbyly oči pro pláč, protože Horní Jiřetín vždy vyrovnal a 4 minuty před koncem jsme si vlastní brankou po rohu přitloukli hřebíček do rakve sami a prohráli 3: Proboštov 2:1 PK 6. Pro ztracené body z domácího trávníku jsme jeli do Proboštova. Po celý zápas jsme byli aktivnějším mužstvem a 15 minut před koncem jsme šli z penalty také do vedení 1:0. Už se zdálo, že domů pojedeme s plným ziskem bodů, když Pešula 4 minuty před koncem vyrovnal na 1:1. Rozhodující penaltu kopal Lukáš Kloub a znamenala naše vítězství na pokutové kopy 2:1 PK. Zisk 2 bodů z posledních 2 zápasů nás v tabulce nás zařadil na 3. místo za Blšany a Horní Jiřetín. Slavoj Žatec :1 7. Slavoj Žatec, který loni hrával divizi, měl na svém kontě, když mířil do Štětí pouze 4 body a patřilo mu až 14. místo. V úvodu se na našem hřišti ale ujal vedení 1:0 a museli výsledek otáčet. Do poločasu to vyšlo na 3:1 a ve 2. části jsme už na hřišti dominovali. Dotáhli jsme to zatím letos na nejvyšší vítězství 7:1.

TJ Modlanům 3:2 PK 8. Poslední zářijovou sobotu jsme se vydali bojovat proti TJ Modlanům o udržení 2. místa v tabulce, kam jsme se po zápase s Žatcem dostali. Zápas plný emocí a dramatických okamžiků. Domácí s mnoha zkušenými, ligovými zkušenostmi otřelými fotbalisty vedli ve 2. poločase 1:0. Naše mužstvo však ukázalo svoji kvalitu a zápas otočilo na 2:1. Opět, stejně jako v Proboštově, jsme v závěru inkasovali. V normální hrací době to teda skončilo 2:2 a na řadu přišly penalty, kde se rozhodovalo až v 5. sérii a úspěšným byl zase Lukáš Kloub. 2 body pro Štětí 3:2 PK FK Jiskře Modrá konce 3:0. 9. Posledním naším mistrovským vystoupením byl před týdnem zápas doma proti FK Jiskře Modrá. V 1. poločase jsme podali jeden z nejslabších výkonů podzimu, ale naštěstí jsme se ve 2. dějství probrali a zápas dotáhli do vítězného konce 3:0. Ve většině zápasů jsme podávali dobré výkony a zaslouženě získávali body. Nejvíce mrzí porážka z domácího trávníku s Horním Jiřetínem, která má za následek i relativně velký náskok Blšan před naším mužstvem. Není to však ještě zdaleka rozhodující. Jedno nebo dvě zaváhání a v tabulce mohou nastat velké změny. Před námi je i s tím dnešním utkáním na podzim 6 zápasů a ty mohou s ambicemi jednotlivých mužstev ještě zatočit ať už v dobrém nebo špatném. Pokračování zápasového přehledu Rk.Družstvo Zá p. +0-SkóreBody Penalt y + Penalty - Zápasy doma 1FK Blšany540114: Proboštov540114: SK Štětí530118: FK Bílina430016: FK Neštěmice530218: TJ H. Jiřetín530211:8900 7FK Modrá530215: SK Hrobce430112: TJ Modlany420211: TJ Střekov520313: FK Postoloprty41017: TJ Krupka420215: TJ Srbice42029: FK Žatec52038: AFK L. Chomutov41027: FK Duchcov41035:6300 Zápasy venku 1FK Blšany440012: TJ Modlany540119: SK Štětí440013: TJ Krupka530213: TJ H. Jiřetín430110:7900 6SK Hrobce520314: FK Postoloprty52038: FK Bílina52034:9510 9FK Žatec41035: Proboštov41036: FK Neštěmice41038: TJ Srbice510413: TJ Střekov40049: FK Modrá40044: FK Duchcov50054: AFK L. Chomutov50053:21000 Zápasové pořadí doma a na hřištích soupeřů Po ř adíKlub celkem divák ů doma celkem divák ů venku divák ů celkem pr ů m ě rná návšt ě vn ost celkem zápas celkem 1.Fotbalový klub Postoloprty Fotbalový klub Bílina FK Duchcov Tělovýchovná jednota Krupka Proboštov FK ČESKÝ LEV Neštěmice Baník Modlany TJ Sokol Srbice Fotbalový klub Slavoj Žatec TJ Střekov, o.s SK Štětí Sokol Horní Jiřetín FK Chmel Blšany SK Hrobce, z.s Jiskra Modrá AFK LoKo Chomutov Divácká statistika

18 19 V 9 zápasech se trefilo 9 hráčů SK Štětí Rudolf Slanička 10 Tomáš Belák 6 Jan Grepl 4 Ostatní střelci: Marek Malák 3 Lukáš Stejskal 2 Jiří Šimral 2 Radek Hrdý 1 Vladimír Kucler 1 Jiří Ransdorf 1 vlastní 1 Dospělí Podzim 2015 DatumDenČasOdjezdKdeDomaVenkuKolo Výsledek sobota10:15 D SK ŠtětíSK Hrobce 13:2 PK sobota10:307:30V AFK LoKo Chomutov SK Štětí 23: sobota10:15 D SK ŠtětíTJ Krupka 34: sobota17:0014:30V Fotbalový klub Postoloprty SK Štětí 40: sobota10:15 D SK Štětí Sokol Horní Jiřetín 52: středa17:00 V Sokol Pokratice SK Štětí 1.kolo pohár 3:2 PK sobota13:4511:30V TJ Proboštov SK Štětí 61:2 PK sobota10:15 D SK Štětí Fotbalový klub Slavoj Žatec 77: sobota16:3014:00V Baník Modlany SK Štětí 82:3 PK sobota10:15 D SK Štětí FC Jiskra Modrá 93: sobota10:15 D SK Štětí FK Český Lev Neštěmice sobota17:0014:45 V UO TJ StřekovSK Štětí sobota10:15 D SK Štětí FK Chmel Blšany sobota14:0011:30V TJ Sokol Srbice SK Štětí sobota10:15 D SK ŠtětíFK Duchcov sobota13:3011:00V FK BílinaSK Štětí 15