Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

BRUSKY. Brusky. Bruska se používají k různým technologickým Bruska se používají k různým technologickým operacím broušení dřeva nebo lakovaných povrchů.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "BRUSKY. Brusky. Bruska se používají k různým technologickým Bruska se používají k různým technologickým operacím broušení dřeva nebo lakovaných povrchů."— Transkript prezentace:

1 BRUSKY

2 Brusky. Bruska se používají k různým technologickým Bruska se používají k různým technologickým operacím broušení dřeva nebo lakovaných povrchů. operacím broušení dřeva nebo lakovaných povrchů. Druhy : kotoučové kotoučové válcové válcové pásové pásové sdružené sdružené pásová kotoučová široko pásová válcová

3 Kotoučová bruska. Kotoučová bruska se používá na broušení ploch boků a hran menších dřevěných dílců. Kotoučové brusky mohou být : Kotoučové brusky mohou být : - jednokotoučové - dvoukotoučové

4 Kotoučová bruska – schéma. 1.pracovní stůl 2.brousící kotouč 3.klínová řemenice 4.hřídel 5.elektromotor 6.pracovní stůl

5 Kotoučová bruska – části.

6 Kotoučová bruska – parametry. průměr kotoučů 800 mm průměr kotoučů 800 mm velikost stolu 1000 x 400 mm velikost stolu 1000 x 400 mm sklon stolu 15 0 – 45 0 sklon stolu 15 0 – 45 0 výkon elektromotoru 4 k W výkon elektromotoru 4 k W hmotnost stroje 0,9 t hmotnost stroje 0,9 t Hodnoty jsou orientační.

7 Opakování. K čemu slouží kotoučové brusky? K čemu slouží kotoučové brusky? Jaké znáte druhy kotoučových brusek? Jaké znáte druhy kotoučových brusek? Popište složení kotoučové brusky. Popište složení kotoučové brusky. Popište práci na kotoučové brusce. Popište práci na kotoučové brusce.


Stáhnout ppt "BRUSKY. Brusky. Bruska se používají k různým technologickým Bruska se používají k různým technologickým operacím broušení dřeva nebo lakovaných povrchů."

Podobné prezentace


Reklamy Google