Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

SDRUŽENÁ SROVNÁVACÍ TLOUŠŤKOVACÍ FRÉZKA. Sdružené stroje. Sdružené stroje jsou dřevoobráběcí víceúčelové stroje, které se skládají z několika dílčích.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "SDRUŽENÁ SROVNÁVACÍ TLOUŠŤKOVACÍ FRÉZKA. Sdružené stroje. Sdružené stroje jsou dřevoobráběcí víceúčelové stroje, které se skládají z několika dílčích."— Transkript prezentace:

1 SDRUŽENÁ SROVNÁVACÍ TLOUŠŤKOVACÍ FRÉZKA

2 Sdružené stroje. Sdružené stroje jsou dřevoobráběcí víceúčelové stroje, které se skládají z několika dílčích strojů nebo různě kombinovaných obráběcích jednotek. Druhy : - kombinované (srovnávačky, tloušťkovačky,kotoučové pily) - univerzální ( pět i více strojů)

3 Sdružená srovnávací a tloušťkovací frézka. Sdružená srovnávací a tloušťkovací frézka je kombinací srovnávačky a tloušťkovačky.

4 Sdružená srovnávací a tloušťkovací frézka - schéma. 1. zadní stůl 2. záchyty proti zpětnému vrhu 3. posouvací válec 4. pravítko 5. přítlačná lišta 6. nožová hřídel 7. přítlačná lišta 8. posuvný válec 9. přední stůl 10. stolový válec 11. elektromotor 12. stůl tloušťkovačky

5 Sdružená srovnávací a tloušťkovací frézka – parametry. největší frézovaná šířka 500 mm největší frézovaná šířka 500 mm největší frézovaná tloušťka 150 mm největší frézovaná tloušťka 150 mm průměr nožového hřídele 115 mm průměr nožového hřídele 115 mm otáčky nožového hřídele 5000 ot/min otáčky nožového hřídele 5000 ot/min posuv 6 – 18 m/min posuv 6 – 18 m/min výkon elektromotoru 5,25 kW výkon elektromotoru 5,25 kW hmotnost stroje 1,13 t hmotnost stroje 1,13 t Hodnoty jsou orientační

6 Sdružená srovnávací a tloušťkovací frézka.

7 Sdružená srovnávací a tloušťkovací frézka – části. hoblovací válec s podávacími válci zdvih tloušťkovačky hoblovací válec

8 Opakování. Co víte o sdružených strojích. Co víte o sdružených strojích. Popište srovnávací a tloušťkovací frézu. Popište srovnávací a tloušťkovací frézu. Vyjmenujte základní parametry stroje. Vyjmenujte základní parametry stroje. Popište práci na tomto stroji. Popište práci na tomto stroji.


Stáhnout ppt "SDRUŽENÁ SROVNÁVACÍ TLOUŠŤKOVACÍ FRÉZKA. Sdružené stroje. Sdružené stroje jsou dřevoobráběcí víceúčelové stroje, které se skládají z několika dílčích."

Podobné prezentace


Reklamy Google