Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

HŘEBÍKOVACÍ, SEŠÍVACÍ A VÁZACÍ STROJE. Hřebíkovací stroj. Hřebíkovací stroj patří do skupiny spojovacích strojů. Hřebíkovací stroje jsou jednohlavé nebo.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "HŘEBÍKOVACÍ, SEŠÍVACÍ A VÁZACÍ STROJE. Hřebíkovací stroj. Hřebíkovací stroj patří do skupiny spojovacích strojů. Hřebíkovací stroje jsou jednohlavé nebo."— Transkript prezentace:

1 HŘEBÍKOVACÍ, SEŠÍVACÍ A VÁZACÍ STROJE

2 Hřebíkovací stroj. Hřebíkovací stroj patří do skupiny spojovacích strojů. Hřebíkovací stroje jsou jednohlavé nebo vícehlavé. V praxi se dnes uplatňují více ruční hřebíkovací stroje.

3 Hřebíkovací stroj.

4 Hřebíkovací stroj - parametry. používané délky hřebíků 60,70,80,90,100 mm používané délky hřebíků 60,70,80,90,100 mm max.počet rázů sbíjecí hlavy 100 /min max.počet rázů sbíjecí hlavy 100 /min výkon elektromotoru 3 k W výkon elektromotoru 3 k W Hodnoty jsou orientační

5 Sešívací stroje. Sešívací stroje jsou určeny k sešívání textilních a syntetických materiálů.

6 Vázací stroje. Vázací stroje se používají k zajištění zabalených nebo složených předmětů páskou z plechu nebo z plastu, popřípadě fólií.

7 Opakování. Co víte o hřebíkovacích strojích ? Co víte o hřebíkovacích strojích ? Co víte o sešívacích strojích ? Co víte o sešívacích strojích ? C víte o vázacích strojích ? C víte o vázacích strojích ?


Stáhnout ppt "HŘEBÍKOVACÍ, SEŠÍVACÍ A VÁZACÍ STROJE. Hřebíkovací stroj. Hřebíkovací stroj patří do skupiny spojovacích strojů. Hřebíkovací stroje jsou jednohlavé nebo."

Podobné prezentace


Reklamy Google