Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

STŘÍKACÍ PISTOLE. Stříkací pistole. Stříkací pistole patří mezi zařízení pro povrchovou úpravu dřeva a je určena k nanášení nátěrových hmot na povrch.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "STŘÍKACÍ PISTOLE. Stříkací pistole. Stříkací pistole patří mezi zařízení pro povrchovou úpravu dřeva a je určena k nanášení nátěrových hmot na povrch."— Transkript prezentace:

1 STŘÍKACÍ PISTOLE

2 Stříkací pistole. Stříkací pistole patří mezi zařízení pro povrchovou úpravu dřeva a je určena k nanášení nátěrových hmot na povrch výrobků. Stříkací pistole je přístroj na rozprašování nátěrové hmoty tlakovým vzduchem, který proudí ze vzduchových kanálů pistole a strhává s sebou nátěrovou hmotu z otvorů v trysce pistole.

3 Stříkací pistole.

4 hlavice pistole s nádržkou tlakoměrkompresorsouprava

5 Stříkací pistole - schéma. 1.spouštěč 2.přívod nátěrové hmoty 3.tryska 4.vzduchové trysky 5.jehla pro přívod vzduchu 6.jehla pro přívod NH 7.kuželka 8.regulační šroub 9.regulátor NH 10.hlavní vzduchový ventil 11.přívod tlakové vzduchu

6 Stříkací pistole - parametry. obsah nádoby 1 dm 3 obsah nádoby 1 dm 3 max.přetlak vzduchu pro rozprašování 0,7 Mpa max.přetlak vzduchu pro rozprašování 0,7 Mpa výkon pistole 5 – 80 kg/hod výkon pistole 5 – 80 kg/hod hmotnost 0,5 kg hmotnost 0,5 kg Tlakový zásobník – parametry. obsah nátěrové hmoty 84 dm 3 obsah nátěrové hmoty 84 dm 3 přetlak vzduchu v zásobníku 0,2 – 0,6 Mpa přetlak vzduchu v zásobníku 0,2 – 0,6 Mpa hmotnost 67 kg hmotnost 67 kg Hodnoty jsou orientační

7 Tlakový zásobník – schéma. 1.spodní vývod NH 2.tlaková nádoba 3.vrtule míchadla 4.výtlačná trubka 5.vnitřní nádoba 6.horní vývod NH 7.přívod vzduchu 8.kohout přívodu vzduchu 9.regulátor tlaku 10.rozvod NH 11.ruční míchadlo 12.víčko 13.odklopný šroub 14.pojistný ventil 15.víko nádoby

8 Opakování. Popište činnost stříkací pistole. Popište činnost stříkací pistole. Z jakých částí se skládá stříkací pistole ? Z jakých částí se skládá stříkací pistole ? Popište práci se stříkací pistolí. Popište práci se stříkací pistolí.


Stáhnout ppt "STŘÍKACÍ PISTOLE. Stříkací pistole. Stříkací pistole patří mezi zařízení pro povrchovou úpravu dřeva a je určena k nanášení nátěrových hmot na povrch."

Podobné prezentace


Reklamy Google