Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Plzeňská skupina Mandrage se skládá z pěti kluků:Víťa Starý, Pepa Bolan, Coopi Michal, Frantiček Bořík a Mates Vorda. Oficiální vznik této skupiny je rok.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Plzeňská skupina Mandrage se skládá z pěti kluků:Víťa Starý, Pepa Bolan, Coopi Michal, Frantiček Bořík a Mates Vorda. Oficiální vznik této skupiny je rok."— Transkript prezentace:

1 Plzeňská skupina Mandrage se skládá z pěti kluků:Víťa Starý, Pepa Bolan, Coopi Michal, Frantiček Bořík a Mates Vorda. Oficiální vznik této skupiny je rok 2004. Víťa Starý hraje na elektrickou kytaru a zpívá, Mates Vorda na bicí, Pepa Bolan také na elektrickou kytaru a Coopi na basovku.

2 V roce 2005 vzniklo demo Říkala, že jí trápí cosi, o rok později Mandrage uzavřeli smlouvu s Universal Music. V roce 2007 skupina vydala dlouho hrající CD s názvem Přišli jsme si pro vaše děti. V roce 2009 skupina vydala v pořadí druhé CD s názvem Hledá se žena pojmenové podle stejnojmenného hitu. Během roku 2010 singl Hledá se žena obsadil první místa hitparád v České republice. Později vydala i Šrouby a matice. V roce 2012 měla píseň Šrouby a matice úspěch ve všech hitparádách moderní hudby v České Republice.

3 Proč ? Nejvíc se mi líbí písnička,,Františkovi lázně „ Byl jsem na jednom jejich festivalu. Mandrage Žánry : Pop rock Jsou stále aktivní.

4 Jejich písně,, Šrouby a matice ",,Františkovi lázně ",,Na dlani ",,Hledá se žena ",,Velký boty ",,Celý svět ",,Andělem "

5 https://www.youtube.com/watch?v=BGHt0JO0hvc https://www.youtube.com/watch?v=xzi2vbGOJ7g

6 Děkuji za pozornost. Marek Čech


Stáhnout ppt "Plzeňská skupina Mandrage se skládá z pěti kluků:Víťa Starý, Pepa Bolan, Coopi Michal, Frantiček Bořík a Mates Vorda. Oficiální vznik této skupiny je rok."

Podobné prezentace


Reklamy Google