Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

ELEKTRONICKÁ POŠTA INFORMATIKA 5. TŘÍDA E-mail. Emailová schránka obsahuje hlavní navigační panel, který je umístění v levé části. Najdeme zde: NOVÁ ZPRÁVA.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "ELEKTRONICKÁ POŠTA INFORMATIKA 5. TŘÍDA E-mail. Emailová schránka obsahuje hlavní navigační panel, který je umístění v levé části. Najdeme zde: NOVÁ ZPRÁVA."— Transkript prezentace:

1 ELEKTRONICKÁ POŠTA INFORMATIKA 5. TŘÍDA E-mail

2 Emailová schránka obsahuje hlavní navigační panel, který je umístění v levé části. Najdeme zde: NOVÁ ZPRÁVA DORUČENÁ POŠTA ODESLANÁ POŠTA KONCEPTY SPAM KOŠ

3 NOVÁ ZPRÁVA pokud chceme napsat nový mail, tak klikneme na toto tlačítko DORUČENÁ POŠTA zde najdeme všechny e-maily, které nám někdo poslal ODESLANÁ POŠTA zde najdeme všechny emaily, které jsme někomu poslali my

4 KONCEPTY Nebo také rozepsaná pošta. Pokud nestihneme e-mail odeslat, tak se uloží do konceptů. Zde ho můžeme znovu otevřít, dopsat a odeslat SPAM Nebo také nevyžádaná pošta. Většinou obsahuje reklamu. KOŠ Odstraněné e-maily se přesouvají do koše. Zde čekají zhruba 30 dní a pak jsou úplně smazány. Dokud nejsou emaily z koše odstraněny, tak je lze obnovit.

5 KONTAKTY Abychom si nemuseli všechny emailové adresy pamatovat, tak si je můžeme uložit do adresáře kontaktů. Z adresáře si je snadno vybereme a vložíme do políčka „KOMU“. V kontakte si můžeme vytvořit přehledné skupiny např: spolužáci, žáci, učitelé, oblíbení, rodina, atd. Kontakty také využijeme při posílání hromadných E-mailů.


Stáhnout ppt "ELEKTRONICKÁ POŠTA INFORMATIKA 5. TŘÍDA E-mail. Emailová schránka obsahuje hlavní navigační panel, který je umístění v levé části. Najdeme zde: NOVÁ ZPRÁVA."

Podobné prezentace


Reklamy Google