Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

VEDENÍ PARLAMENTU Předseda parlamentu: Jaroslav Gadzsor Zástupce předsedy: Helena Horvátová.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "VEDENÍ PARLAMENTU Předseda parlamentu: Jaroslav Gadzsor Zástupce předsedy: Helena Horvátová."— Transkript prezentace:

1

2

3 VEDENÍ PARLAMENTU Předseda parlamentu: Jaroslav Gadzsor Zástupce předsedy: Helena Horvátová

4 Erika Polaková Radka Novotná Sofie Joniová Sabina Darvašová Helena Horvátová Nikola Pirko-Puľová Anna Šorfová

5

6 Parlament se schází 1x za měsíc. Shromažďuje požadavky a připomínky k chodu školy. Požadavky a připomínky následně tlumočí vedení. Zapojuje se do aktivit školy. Zajišťuje chod školního rozhlasu. Pořizuje fotografie a písemné zprávy o své činnosti. Své zprávy o aktivitách zveřejňuje ve školním časopisu PŘEDLÍK a na webových stránkách školy.

7

8  Žáci hrají písničky na přání svých spolužákům  V hodinách pracovní výchovy vyrobili „rozhlasové krabičky“, do kterých mohou žáci 1. i 2. stupně vkládat lístečky s názvy písní, které chtějí zahrát.  Provádějí potřebná hlášen í školy.  Žáci skládají a následně prezentují v rozhlase vlastní básně.

9  Parlament přednesl vedení školy požadavek žáků docházet na plavaní do plavecké haly.  Vedení školy tuto aktivitu dětem umožnilo v Městkých lázní ch města U/L. Plavání se zúčasňují žáci 5. až 9. tříd. nepravidelně.

10

11  Členové parlamentu sepsali na z á kladě podnětů spolužáků seznam her, které by rádi uvítali ve svých třídách a vyplnili tak přestávky mezi hodinami.

12

13  V rámci suplov a n ý ch hodin na 2. stupni starší žáci navštěvuj í třídy na 1. stupni a aktivně se zapojují do vyučovacího procesu.  Mlad ším spolu žákům pomáhají s procvičováním, opakováním a upevňováním učební látky.

14

15

16

17  Výroba plakát ů  Shromažďování výkresů  Vyhodnocení soutěže  Vyhlášení výsledků ve školním rozhlase, předání cen

18

19 Výtvarná soutěž 1. místo: Radka Novotná a Anička Nanárová 7. tř. 2.místo: Karolína Gažiová a Natálie Darvašová 5. tř. 3.místo: Anička Joniová 4. tř.

20 1.místo: Aneta Gažiová 4.tř. a Michaela Gažiová 5.tř. 2.místo: Karolína Darvašová 4.tř. 3.místo: Magda Poláková a Nikola Olešnaniková 4.tř.

21


Stáhnout ppt "VEDENÍ PARLAMENTU Předseda parlamentu: Jaroslav Gadzsor Zástupce předsedy: Helena Horvátová."

Podobné prezentace


Reklamy Google