Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

ZŠ T.G.MASARYKA. To jsme my Členové parlamentu: Valerie Škáchová, Diana Juříková, Eliška Kolářová, Tomáš Maj, Michaela Geržová, Petra Kovařčíková, Monika.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "ZŠ T.G.MASARYKA. To jsme my Členové parlamentu: Valerie Škáchová, Diana Juříková, Eliška Kolářová, Tomáš Maj, Michaela Geržová, Petra Kovařčíková, Monika."— Transkript prezentace:

1 ZŠ T.G.MASARYKA

2 To jsme my Členové parlamentu: Valerie Škáchová, Diana Juříková, Eliška Kolářová, Tomáš Maj, Michaela Geržová, Petra Kovařčíková, Monika Vrobelová, Valérie Samiecová, Alexandr Lörincz, Karolína Křetínská, Kristýna Petrová, Adriana Straková, Tadeáš Herentin, Marek Sklenář, Martin Půl, Barbora Daňková, Jindřich Hartmann, Veronika Veselá, Lucie Bujáčková, Michaela Blahušová, Tomáš Müller, Petr Dočkal, Ondřej Němčík, Alexandra Kotásková.

3 Sch ů zky Scházíme se každý týden v pátek od 7:00 hodin. Za celý školní rok se konalo celkem 25 schůzek.

4 Rozhlasové vysílání  Každé úterý ráno někteří členové ŠP informují o činnosti a akcích, které školní parlament pořádá.  Celkem se uskutečnilo 25 vysílání.  Každé vysílání začínáme znělkou, kterou pro nás složila a nahrála p. učitelka Novotná se třídou III.A-DĚKUJEME

5 Naše nástěnka U šaten jsme umístili nástěnku, na které informujeme žáky o naši činnosti a žáci nám sem připisují své nápady.

6 Uskutečněné akce SCHŮZKA S VEDENÍM ŠKOLY  Během školního roku se uskutečnily tři schůzky s vedením školy ( září, leden, červen)  Navrhovali jsme různá zlepšení pro žáky naší školy, např. vybudování školního bufetu a umístění skříněk pro žáky II.stupně  Oba návrhy budou díky vedení školy zrealizovány!!!

7 ANKETA O KOUŘENÍ  Členové ŠP zjišťovali u svých spolužáků údaje o tom, jestli kouří jejich rodiče nebo oni sami a zda jim tento zlozvyk vadí. EXKURZE NA ZŠ TRÁVNÍKY  Skupinka členů ŠP se vydala na návštěvu do ZŠ Trávníky, aby zde zjistila, jak žákům školy vyhovují nově instalované školní skříňky.

8 PRŮKAZKY ČLENA ŠP  Každý člen ŠP obdržel svůj průkaz člena ŠP se jménem, třídou a fotografií

9 VÁNOČNÍ STROMEČEK  Každý žák školy mohl pověsit na vánoční stromeček své přání, které napsal na vystřižený tvar z papíru. VÁNOČNÍ BAZÁREK  U stánku ŠP se vyráběla vánoční přání, za která jsme utržili 280,-Kč.

10 OPOLEDNE DESKOVÝCH HER  Zájemci si mohli přijít zahrát různé společenské hry, např. Carcassone, Monopoly, Poker, Evropa a jiné. Mohli se občerstvit čajem a sušenkami, které jsme zakoupili za vydělané peníze.

11 TURNAJ V PING-PONGU  Chlapci ze 4. a 5. tříd si zahráli přátelský turnaj ve stolním tenise, kterému se věnují ve volném čase.

12 POZNEJ SVÉ MĚSTO  Zúčastnili jsme se celorepublikové soutěže společnosti SCIO, do které jsme dle zadání vybarvovali plán našeho města.

13 EXKURZE V ZŠ MASAROVA BRNO  Na pozvání základní školy z Brna jsme se zúčastnili veřejné prezentace práce jejich žákovského parlamentu. Získali jsme rady a zkušenosti do další práce.

14 …A RŮZNÉ DALŠÍ AKCE

15 Naše cíle do budoucna:  Svými podněty a nápady zlepšovat život ve škole  Uskutečňovat zajímavé akce pro spolužáky  Pomáhat pedagogům při organizaci školních akcí  Zlepšovat atmosféru ve škole a upevňovat kamarádství mezi žáky

16 D ě kujeme  Vedení školy za vstřícnost a morální podporu  P. učitelkám a p. učitelům, kteří dávali prostor pro práci zástupcům ŠP ve svých třídách  Rodičům a spolužákům

17  Vytvořili: Členové ŠP  Foto: P. Herentinová 2012


Stáhnout ppt "ZŠ T.G.MASARYKA. To jsme my Členové parlamentu: Valerie Škáchová, Diana Juříková, Eliška Kolářová, Tomáš Maj, Michaela Geržová, Petra Kovařčíková, Monika."

Podobné prezentace


Reklamy Google