Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

ČJ - 2.. Doplň chybějící písmeno : c v r č e k c. r č. k. v r. e k c v... k š v e s t k y š.. s. k y. v e s.. y.. e. t k y d ř e v ě n ý d. e. ě n...

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "ČJ - 2.. Doplň chybějící písmeno : c v r č e k c. r č. k. v r. e k c v... k š v e s t k y š.. s. k y. v e s.. y.. e. t k y d ř e v ě n ý d. e. ě n..."— Transkript prezentace:

1 ČJ - 2.

2 Doplň chybějící písmeno : c v r č e k c. r č. k. v r. e k c v... k š v e s t k y š.. s. k y. v e s.. y.. e. t k y d ř e v ě n ý d. e. ě n... e... ý d. e. ě.. š r ou b š.. b. r.. š. ou. š ť á v a š. á. a... v a š.. v a n ů ž k y n. ž. y... k. n.. k.

3 Prohlédni si obrázky a zapamatuj si je : cvrček křeček

4 Doplň háčky a čárky: Stene bezelo po pesine. Chtelo dohonit motyla. Motyl však uletel. Pak se stene rozbehlo k rybniku. Chtelo si povidat s kachnickou. Když zastekalo,kachnicka uplavala.

5 Štěně běželo po pěšině. Chtělo dohonit motýla. Motýl však uletěl. Pak se štěně rozběhlo k rybníku. Chtělo si povídat s kachničkou. Když zaštěkalo,kachnička uplavala. Kontrola:


Stáhnout ppt "ČJ - 2.. Doplň chybějící písmeno : c v r č e k c. r č. k. v r. e k c v... k š v e s t k y š.. s. k y. v e s.. y.. e. t k y d ř e v ě n ý d. e. ě n..."

Podobné prezentace


Reklamy Google