Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Anotace: Čj a ČaS - doplňování písmen, hláskování. Poznávání rostlin. Autor: Mgr. Jindřiška Marková Jazyk: český Vzdělávací oblast: Jazyk a jazyková komunikace,

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Anotace: Čj a ČaS - doplňování písmen, hláskování. Poznávání rostlin. Autor: Mgr. Jindřiška Marková Jazyk: český Vzdělávací oblast: Jazyk a jazyková komunikace,"— Transkript prezentace:

1 Anotace: Čj a ČaS - doplňování písmen, hláskování. Poznávání rostlin. Autor: Mgr. Jindřiška Marková Jazyk: český Vzdělávací oblast: Jazyk a jazyková komunikace, český jazyk Očekávaný výstup: žák dodržuje správné pořadí písmen a úplnost slova Klíčová slova: doplňování písmen, hláskování, poznávání rostlin Druh učebního materiálu: prezentace s doplňováním slov Cílová skupina: žák Základní škola a Mateřská škola Slapy, okres Praha-západ Projekt EU – OPVK, projekt číslo:CZ.1.07/1.4.00/21.3732 Stupeň a typ vzdělávání: první stupeň, první období Typická věková skupina: 6 – 9 let Metodické doporučení: Prezentaci lze využít v Čj pro samostatnou i skupinovou práci, list č.15 – č.18 pro rychlejší (nadané) žáky, v 1.třídě je možno použít spíše formou hádání písmen, pokud znají předem obrázky a názvy, v ČaSu lze využít na poznávání rostlin, pro nadané děti - seznámení s rodovým i druhovým jménem Ověření v praxi ověřeno dne: 16.5.2013 Ve třídě: 1.

2 Doplňování chybějících písmen ve slovech - rostliny. Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Jindřiška Marková. Dostupné z Metodického portálu www.rvp.cz, ISSN: 1802-4785.www.rvp.cz Provozuje Národní ústav pro vzdělávání, školské poradenské zařízení a zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků (NÚV).

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17 Prohlédni si obrázky, napiš názvy rostlin.

18 Sasanka hajní Smetanka lékařská Violka vonná Šťavel kyselý Třešeň Sněženka podsněžník Orsej jarní Prvosenka jarní

19 Fotografie : Mgr. Jindřiška Marková


Stáhnout ppt "Anotace: Čj a ČaS - doplňování písmen, hláskování. Poznávání rostlin. Autor: Mgr. Jindřiška Marková Jazyk: český Vzdělávací oblast: Jazyk a jazyková komunikace,"

Podobné prezentace


Reklamy Google