Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

ŽIVÁ ABECEDA A a Poznáš toto písmeno? Je to písmeno A. A je první písmeno v abecedě. Zkus přečíst tato slova, která začínají na A. autoananasananasautobusanténa.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "ŽIVÁ ABECEDA A a Poznáš toto písmeno? Je to písmeno A. A je první písmeno v abecedě. Zkus přečíst tato slova, která začínají na A. autoananasananasautobusanténa."— Transkript prezentace:

1

2 ŽIVÁ ABECEDA A a Poznáš toto písmeno? Je to písmeno A. A je první písmeno v abecedě. Zkus přečíst tato slova, která začínají na A. autoananasananasautobusanténa Podle obrázků si zkontroluj, jestli jsi slova přečetl správně.

3 ŽIVÁ ABECEDA U u Toto je písmeno U. Najdeš ho skoro na konci abecedy. Poznáš, který z obrázků nezačíná na písmeno U? ucho uhlí okurka umývadlo Na U nezačíná slovo OKURKA. Toto slovo začíná na písmeno O.

4 ŽIVÁ ABECEDA M m Slovo MOTÝL začíná souhláskou M. Napiš podle obrázků slova začínající písmenem M. Zkontroluj, jestli jsi slova napsal správně, a oprav v nich chyby.

5 ŽIVÁ ABECEDA E e Písmeno E stojí na začátku slova ERB. Poznáš, co je na obrázku? Najdi slovo na písmeno E. EMENTÁLESKYMÁK Přečti slova pod obrázky, aby jsi zjistil, jestli jsi uhádl správně.


Stáhnout ppt "ŽIVÁ ABECEDA A a Poznáš toto písmeno? Je to písmeno A. A je první písmeno v abecedě. Zkus přečíst tato slova, která začínají na A. autoananasananasautobusanténa."

Podobné prezentace


Reklamy Google