Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Copyright © 2007 Tommy's Window. All Rights Reserved Pokračujte kliknutím ♫ Zapněte reproduktory ♫ Zapněte reproduktory Čtyři Svíce Čtyři Svíce.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Copyright © 2007 Tommy's Window. All Rights Reserved Pokračujte kliknutím ♫ Zapněte reproduktory ♫ Zapněte reproduktory Čtyři Svíce Čtyři Svíce."— Transkript prezentace:

1

2 Copyright © 2007 Tommy's Window. All Rights Reserved Pokračujte kliknutím ♫ Zapněte reproduktory ♫ Zapněte reproduktory Čtyři Svíce Čtyři Svíce

3 Na adventním věnci hořely čtyři svíce

4 Hořely tak tiše, že bylo slyšet jak začaly hovořit.

5 Moje světlo sice svítí, ale lidé žádný mír nedodržují!“ První svíce si vzdychla a řekla: První svíce si vzdychla a řekla: „Jmenuji se Mír „Jmenuji se Mír Její světélko bylo čí dál tím menší, až docela zhaslo….

6 jsem ale zbytečná, lidstvo nechce o Bohu nic vědět, nemá tedy cenu, abych svítila.“ Světlo druhé svíce zakmitalo a svíce řekla: „Jmenuji se Víra, „Jmenuji se Víra, Průvan zavál místností a druhá svíce zhasla Průvan zavál místností a druhá svíce zhasla

7 Už nemám sílu, abych hořela. Lidé mě odsunuli z dohledu. Vidí jen sami sebe a nikoho jiného, koho by měli mít rádi.“ Tiše a smutně se ke slovu přihlásila třetí svíce: Tiše a smutně se ke slovu přihlásila třetí svíce: „Jmenuji se Láska. „Jmenuji se Láska. A s posledním záchvěvem zhaslo i toto světlo. A s posledním záchvěvem zhaslo i toto světlo.

8 Tu vešlo do místnosti dítě, podívalo se na svíce a řeklo: „Vy přece musíte svítit, ne být zhaslé!“ A začalo skoro plakat….

9 Plamen naděje by neměl ve tvém životě nikdy zhasnout. Tu se přihlásila ke slovu i čtvrtá svíce a řekla: „Neboj se! Dokud svítím já, můžeme znovu zapálit i ostatní svíce. Jmenuji se Naděje!“ „Neboj se! Dokud svítím já, můžeme znovu zapálit i ostatní svíce. Jmenuji se Naděje!“

10 Plamen naděje by neměl ve tvém životě nikdy zhasnout

11 … a každý z nás by měl plameny Míru, Víry, Lásky a Naděje neustále udržovat.


Stáhnout ppt "Copyright © 2007 Tommy's Window. All Rights Reserved Pokračujte kliknutím ♫ Zapněte reproduktory ♫ Zapněte reproduktory Čtyři Svíce Čtyři Svíce."

Podobné prezentace


Reklamy Google