Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

1. Požehnání s vámi zůstává. Požehnání s vámi zůstává. Na vašich cestách,všechny vás chrání, podepírá a sílí, Na vašich cestách,všechny vás chrání, podepírá.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "1. Požehnání s vámi zůstává. Požehnání s vámi zůstává. Na vašich cestách,všechny vás chrání, podepírá a sílí, Na vašich cestách,všechny vás chrání, podepírá."— Transkript prezentace:

1 1. Požehnání s vámi zůstává. Požehnání s vámi zůstává. Na vašich cestách,všechny vás chrání, podepírá a sílí, Na vašich cestách,všechny vás chrání, podepírá a sílí.

2 2. Požehnání s vámi zůstává. Požehnání s vámi zůstává. Pokoj vám dává, na cestě chrání a jako svíce září, Pokoj vám dává, na cestě chrání a jako svíce září.

3 3. Požehnání s vámi zůstává. Požehnání s vámi zůstává. Půjdete cestou, někdy i těžkou, však Boží láska sílu dá, Půjdete cestou, někdy i těžkou, však Boží láska sílu dá.

4 4. Požehnání s vámi půjde dál. Požehnání s vámi půjde dál. Na vašich cestách, každý den příští budete stále v bezpečí, Na vašich cestách, každý den příští budete stále v bezpečí.


Stáhnout ppt "1. Požehnání s vámi zůstává. Požehnání s vámi zůstává. Na vašich cestách,všechny vás chrání, podepírá a sílí, Na vašich cestách,všechny vás chrání, podepírá."

Podobné prezentace


Reklamy Google