Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

WWW.SEZNAM.CZ Školení internetového vyhledávače Co je to internetový vyhledávač Aplikace na internetu,která dokáže podle klíčového slova najít internetovou.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "WWW.SEZNAM.CZ Školení internetového vyhledávače Co je to internetový vyhledávač Aplikace na internetu,která dokáže podle klíčového slova najít internetovou."— Transkript prezentace:

1

2 WWW.SEZNAM.CZ Školení internetového vyhledávače

3 Co je to internetový vyhledávač Aplikace na internetu,která dokáže podle klíčového slova najít internetovou stránku Existuje celá řada vyhledávačů,které jsou obecně rozděleny do dvou skupin: fulltextové katalogové

4 Sem se zadává text,který bude vyhledáván. Tlačítko HLEDEJ aktivuje hledání. Na seznamu.cz je možné si rovněž vytvořit e-mail. Seznamem stránek je možné procházet také podle kategorií.

5 Fulltextové a katalogové vyhledávače FULLTEXTOVÉ Vyhledávají podle skutečného obsahu stránek,které mají uložené na svých discích. Vyhledávače. Zahraniční:google.com;yohoo.com České:seznam.cz;atlas.cz;najdito.cz KATALOGOVÉ Vyhledávají podle informací,které o stránce obsahuje katalog.


Stáhnout ppt "WWW.SEZNAM.CZ Školení internetového vyhledávače Co je to internetový vyhledávač Aplikace na internetu,která dokáže podle klíčového slova najít internetovou."

Podobné prezentace


Reklamy Google