Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

MEZISTROJOVÉ A MEZIOPERAČNÍ DOPRAVNÍKY.. Mezistrojové a mezioperační dopravníky. Druhy dopravníků : a)Válečkový b)Řetězový c)Laťkový d)Pásový e)S klínovými.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "MEZISTROJOVÉ A MEZIOPERAČNÍ DOPRAVNÍKY.. Mezistrojové a mezioperační dopravníky. Druhy dopravníků : a)Válečkový b)Řetězový c)Laťkový d)Pásový e)S klínovými."— Transkript prezentace:

1 MEZISTROJOVÉ A MEZIOPERAČNÍ DOPRAVNÍKY.

2 Mezistrojové a mezioperační dopravníky. Druhy dopravníků : a)Válečkový b)Řetězový c)Laťkový d)Pásový e)S klínovými řemeny f)Kladičkový g)Hrotový h)Kuličkový ch) Krokový i)Paletový j)Podvěsný k)Kruhový Spojují jednotlivé technologické stroje a zařízení a zabezpečují plynulou nebo přerušovanou dopravu dílců a výrobků.

3 Dopravníky

4 Konstrukční části dopravníků.

5 Otáčeč a obraceč. Otáčeč – otáčí plošné dílce o 90 o. Obraceč – otáčí plošné dílce o 180 o. Druhy : A – ramenový otáčeč B – kolíkový otáčeč C – vakuový obraceč D – hvězdicový obraceč

6 Vkladače a odkladače. Vkladače jsou strojní zařízení určené pro vkládání dílců do strojů a linek. Odkladače jsou strojní zařízení určené k odkládání dílců ze strojů nebo linek na další dopravníky.

7 Opakování: K čemu jsou určeny mezistrojové a mezioperační dopravníky ? Vyjmenujte některé dopravníky a kde se využívají ? Jaký je rozdíl mezi otáčečem a obracečem ? K čemu slouží vkladače a odkladače ?


Stáhnout ppt "MEZISTROJOVÉ A MEZIOPERAČNÍ DOPRAVNÍKY.. Mezistrojové a mezioperační dopravníky. Druhy dopravníků : a)Válečkový b)Řetězový c)Laťkový d)Pásový e)S klínovými."

Podobné prezentace


Reklamy Google