Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Krajta Královská Python Regius. Rozšíření Západní a střední afrika Západní a střední afrika Od senegalu až po súdán Od senegalu až po súdán.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Krajta Královská Python Regius. Rozšíření Západní a střední afrika Západní a střední afrika Od senegalu až po súdán Od senegalu až po súdán."— Transkript prezentace:

1 Krajta Královská Python Regius

2 Rozšíření Západní a střední afrika Západní a střední afrika Od senegalu až po súdán Od senegalu až po súdán

3 Vzhled dorůstá do délky 1,5m dorůstá do délky 1,5m Zbarvena je hnědě se žlutými až bělavými skvrnami Zbarvena je hnědě se žlutými až bělavými skvrnami Hlavu má klínovitou, jasně oddělenou od krku Hlavu má klínovitou, jasně oddělenou od krku Má složité tmavohnědé znaky. Má složité tmavohnědé znaky.

4 Rozmnožování Vejcorodá Vejcorodá Klade 6-8 vajec Klade 6-8 vajec

5 Potrava Myši Myši Křečci Křečci Potkani Potkani

6 Chov Terárium alespoň 100 x 60 x 60 cm Terárium alespoň 100 x 60 x 60 cm Chováme je odděleně Chováme je odděleně Podklad-listy,lignocel,zahradní prsť Podklad-listy,lignocel,zahradní prsť Dostatečně velká nádrž s vodou Dostatečně velká nádrž s vodou Je potřeba mít v teráriu dostatek větví pro lezení Je potřeba mít v teráriu dostatek větví pro lezení Teplota ve dne 26 - 32 °C Teplota ve dne 26 - 32 °C Teplota v noci 22 - 24 °C Teplota v noci 22 - 24 °C UV záření není potřeba UV záření není potřeba Vlhkost vzduchu udržujeme asi mezi 50 - 60 % Vlhkost vzduchu udržujeme asi mezi 50 - 60 %

7 Určování pohlaví Nemají žádné viditelné vnější pohlavní znaky Nemají žádné viditelné vnější pohlavní znaky Samci mají ocas delší a u kořene silnější Samci mají ocas delší a u kořene silnější Určení podle ocasu je ale nepřesné Určení podle ocasu je ale nepřesné

8 Literatura Internet Internet Encyklopedie Encyklopedie


Stáhnout ppt "Krajta Královská Python Regius. Rozšíření Západní a střední afrika Západní a střední afrika Od senegalu až po súdán Od senegalu až po súdán."

Podobné prezentace


Reklamy Google