Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

VOŠL a SLŠ Bedřicha Schwarzenberga Písek, Lesnická 55 Aktivity (zkušenosti) v oblasti EVVO.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "VOŠL a SLŠ Bedřicha Schwarzenberga Písek, Lesnická 55 Aktivity (zkušenosti) v oblasti EVVO."— Transkript prezentace:

1 VOŠL a SLŠ Bedřicha Schwarzenberga Písek, Lesnická 55 Aktivity (zkušenosti) v oblasti EVVO

2 Dne proběhl „Den dětí“ u VLS, divize Horní Planá – rybník Olšina. Předvedené aktivity z oblasti EVVO a také Lesní pedagogiky, včetně ukázek myslivecké hudby vzbudily velký ohlas a zájem dětí i pedagogů.

3

4

5 Dne proběhl velmi úspěšně „Den dětí s LČR“ v Hluboké nad Vltavou. Největší zájem z předváděných ukázek v oblasti EVVO a Lesní pedagogiky byl u sokolnictví a myslivecké hudby.

6

7

8

9 Dne jsem připravil pro žáky 4. ročníku EVVO exkurzi do podniku TERMIZO Liberec a.s. – spalovna odpadů, odborný program ekologické exkurze byl zaměřen na tématiku využití odpadů pro výrobu energií.

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19 Na den jsem připravil spolu s paní Pavlou Machatou aktivity pro děti ZŠ v rámci „Dne stromů“, který se konal v Arboretu školy již potřetí. Výborně se zapojili žáci naší školy, kterým děkuji za vydatnou pomoc s průběhem oslav.

20

21

22

23 Škola získala z OPVK podporu pro projekt "Další zdělávání pedagogických pracovníků – ekologická výchova v praxi„. Projekt řeší aktuální potřeby pedagogických pracovníků ZŠ v Jihočeském kraji v oblasti environmentálního vzdělávání a výchovy - klíčovým a limitujícím problémem EVVO jsou nedostačující kompetence většiny pedagogických pracovníků ZŠ zejména po praktické stránce. V rámci projektu bude vytvořeno a akreditováno 9 nových vzdělávacích programů DVPP, následně proběhnou školení učitelů ZŠ v Jihočeském kraji. Učitelé si osvojí moderní metody aktivní výuky a zvýší si odborné kompetence v oblasti EVVO.


Stáhnout ppt "VOŠL a SLŠ Bedřicha Schwarzenberga Písek, Lesnická 55 Aktivity (zkušenosti) v oblasti EVVO."

Podobné prezentace


Reklamy Google