Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

ÚLOHY O POHYBU Adam a Eva Adam a Eva se dohodli, že si dají rande asi v polovině cesty mezi místy A a E, kde každý z nich bydlí. Zamilovaný Adam okamžitě.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "ÚLOHY O POHYBU Adam a Eva Adam a Eva se dohodli, že si dají rande asi v polovině cesty mezi místy A a E, kde každý z nich bydlí. Zamilovaný Adam okamžitě."— Transkript prezentace:

1

2 ÚLOHY O POHYBU

3 Adam a Eva Adam a Eva se dohodli, že si dají rande asi v polovině cesty mezi místy A a E, kde každý z nich bydlí. Zamilovaný Adam okamžitě vyrazil rychlostí 6 km/h, Eva se chtěla ještě upravit, takže vyrazila až 15 minut po Adamovi. Kde a kdy se setkají, víme-li, že vzdálenost míst A a E je 5 km a rychlost Evy je 4 km/h ? Adam 6km/h Eva za 15 min 4km/h

4 Traktor a motorka Traktor vyjíždí z pole a průměrnou rychlostí 20 km/h se blíží do 14 km vzdáleného družstva. O 20 minut později za ním vyráží agronom na motorce průměrnou rychlostí 45 km/h. Dostihne agronom traktor ještě před návratem do města? traktor 20 km/h agronom o 20 min později 45 km/h Pole Družstvo


Stáhnout ppt "ÚLOHY O POHYBU Adam a Eva Adam a Eva se dohodli, že si dají rande asi v polovině cesty mezi místy A a E, kde každý z nich bydlí. Zamilovaný Adam okamžitě."

Podobné prezentace


Reklamy Google