Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

{ League of Legends - nejrozsáhlejší online hra na světě Vypracoval: Daniel Haborák L4.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "{ League of Legends - nejrozsáhlejší online hra na světě Vypracoval: Daniel Haborák L4."— Transkript prezentace:

1 { League of Legends - nejrozsáhlejší online hra na světě Vypracoval: Daniel Haborák L4

2 Osnova  Co je to ?  Herní styly.  Mapy.  Vybraní hrdinové.

3 Co je to ?   League of Legends je freeware, tedy zdarma hratelná multiplayerová hra stylu MOBA. Tento styl do herního světa přinesla světoznámá modifikace hry Warcraft 3 DotA (Defend of the Ancients).   MOBA, v překladu Multiplayer Online Battle Arena (tedy bojová aréna pro více hráčů) je mód soustředící se na hru za hrdiny, klasicky 5v5, někdy i 3v3. Hráči ovládají pouze jednu postavičku a jejich úkolem je dostat se do základny protivníka.

4 Herní styl Ovládání šampiona:   Chceš-li svého šampiona někam přesunout, klikni pravým tlačítkem na požadované místo. Lajny   Tvou a nepřátelskou základnu spojují tři různé cesty. Říká se jim „lajny“ a slouží k napadání tvých protivníků Nexus   V srdci každé základny se nachází nexus. V této budově, kterou chrání dvojice věží, se v pravidelných intervalech rodí vlny poskoků, jež jsou vysílány lajnami proti nepřátelům.

5 Poskoci   Poskoci jsou počítačem řízení vojáci, kteří se rodí v nexusu, pochodují lajnou směrem k nepřátelské základně a útočí na každého protivníka, na nějž cestou narazí. Věže   Věže jsou mocné obranné budovy, které v pravidelných rozestupech střeží lajny a střílí smrtící výboje energie po všech nepřátelích, kteří se objeví v jejich okolí. Inhibitory   V místech, kde lajny vstupují do obou základen, se nacházejí důležité budovy zvané inhibitory.

6 Mapy

7 Hrdinové

8 Cinematic – ukázka - (po kliknutí na obrázek)

9 Děkuji za pozornost


Stáhnout ppt "{ League of Legends - nejrozsáhlejší online hra na světě Vypracoval: Daniel Haborák L4."

Podobné prezentace


Reklamy Google